PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اهمتر دیجیتال خوب که زیادگران نباشه چیه؟

modern
24th May 2012, 12:13
باعرض سلام وخسته نباشید.اهمترام خراب شدند یادقتشان بلا نیست.میخواستم یک اهمتر خوب دیجیتالی که خصوصیات زیر رو داشته باشه بخرم.لطفا بفرمایید چی بخرم واز کجا یافروشگاهی درتهران تهیه کنم؟1- جنس اصلی باشه.مصرف باطریش پایین باشد.دوام ودقت بالا داشته باشد.تست ترانزیستور و دیود وبیزر خوب داشته باشد.قیمت مناسب داشته باشد.متشکرم

jamshida
24th May 2012, 14:02
باعرض سلام وخسته نباشید.اهمترام خراب شدند یادقتشان بلا نیست.میخواستم یک اهمتر خوب دیجیتالی که خصوصیات زیر رو داشته باشه بخرم.لطفا بفرمایید چی بخرم واز کجا یافروشگاهی درتهران تهیه کنم؟1- جنس اصلی باشه.مصرف باطریش پایین باشد.دوام ودقت بالا داشته باشد.تست ترانزیستور و دیود وبیزر خوب داشته باشد.قیمت مناسب داشته باشد.متشکرم

ببين اين را مي تواني تهيه كني ممكنه قابليت هاي فوق را نداشته باشه ولي مورد تاييد من است

KAISE DIGITAL MULTITESTER MODEL SK-6111

modern
24th May 2012, 16:12
باعرض سلام.دوست عزیز این مدل رو دارم.سرعت پاسخگویی بیزرش پایینه.اگر روی اهم باشه واشتباها به برق بخوره 100% آیسی جانگلش میسزه.قابلیت هاش هم پایینه.ولی مصرف باطری خیلی پایینه(2تاقلمی میخوره).یه مدلی میخوام دقتش بالا باشه بیزر وتست دیو وترانزیستورهم داشته باشه.اگرباطری قلمی 1.5v مصرفش باشه چه بهتر.اگر درحالت اهم بود خازنی تخلیه شدیا به برق خورد نسوزه.خسته شدم از بس اهمترچینی خریدم وخراب شد.

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:04 ----------

سلام مجدد اگر دوستان لطف کنند ممنون میشم. بنده تا شنبه تهران هستم وباید برگردم شهر خودمون.متشکرم

علیزاده علی
24th May 2012, 17:43
سلام دوست گرامي من قبلا با هايوكي كار ميكردم كه از مغازه ام ربودند وقتي تهران بودم رفتم پاساز امجد خواستم بازم از اين مدل بخرم اما يكي از فروشنده ها مارك كونستانت رو بهم پيشنهاد كردند و از پيشنهادشون واقعا راظيم جنس خوبي هست رنج اتوماتيك داره مثل خود هايوكي هستش قيمتش هم چندان زياد نيست 85هزار تومن من يكي كه خيلي راظيم

modern
24th May 2012, 19:11
سلام مهندس. رنج تست ترانزیستور ودید داره.بیزرش سریع پاسخ میده؟مصرف باطریش چطوره؟ساخت کجاست؟ازکدوم فروشگاه خریدید.متشکرم

علیزاده علی
24th May 2012, 20:10
سلام مهندس. رنج تست ترانزیستور ودید داره.بیزرش سریع پاسخ میده؟مصرف باطریش چطوره؟ساخت کجاست؟ازکدوم فروشگاه خریدید.متشکرم

سلام دوست گرامي من كه توضيح كامل دادم كپي تمام كاراي هايوكي را انجام ميده مصرف باطريش هم خوبه همچونين محصول بازار استراليا هستش
و از پاساز امجد طبقه ي اول از فروشگاه راك ابزار خريدمش توضيح بر اينكه اكثر فروشگاه هاي پاساز امجد اين مارك رو دارند و جالب اينكه همه هم تاييدشان ميكنند

modern
1st June 2012, 13:04
باعرض سلام.مهندس گرفتم.گرون شده بود.ولی خوبه راضیم.ممنون از راهنمایی

korg
15th July 2012, 08:43
سلام modern عزیز در رابطه با خرید اهممتر باید بگم که جنس خوب همیشه گرونه اما شما باید توجه کنید و سوال کنید اهمتری رو که میخرید آی سی داخلی اون از نوع به اصطلاح قیری نباشه تا در مواقع خراب شدن بشه اون رو عوض کرد اهممتر دیجیتال با صفحه نمایشگر بزرگ مصرف باطریش بیشتره و برای تهیه اون با قیمت مناسب میتونی یه سر بری خیابان جمهوری پاساژ توکل طبقه همکف . مارک خاصی مد نظرم نیست فقط بگو آی سی قابل تعویض داشته باشه

ali_esf
2nd January 2014, 19:19
با سلام دو تا فلوک دارم که عالیه یکی 179 و دیگری 289 امکاناتشم فوق العادست تقریبا تو هیچ دستگاه دیگه ای نمیتونید پیدا کنید78984

M.Salehi
2nd January 2014, 19:43
سلام دوست عزیز

من یدونه اهم متر VICTOR 86D
امکانات خوبی داره

78986

یه کابل USB داره که از طریق مادون قرمز به کامپیوتر وصل میشه و نرم افزار هم داره
میتونی اطلاعات نمایشگر اهم متر رو روی مونیتور کامپیوتر و لب تاب ببینی و اگه خواستی تغییرات رو ضبط کنی

78987

خلاصه من راضیم قیمتش هم حدود 130 هزار تومن هست

موفق باشید