PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قفل شدن ترموستات ابپراتور

sajadnasirpor
27th May 2012, 09:35
سلام خدمت دوستان از دوستانی که تو کار شارژ گاز کولر هستند راهنمایی کنند که بعد از اینکه گاز کولر ماشین پراید را شارژ کردیم و ترموستات ابپراتور قفل کرد و مسیر رفت و برگشت گاز مسدود شد آیا راهی هست که گاز کولر رو باز نکنیم و ترموستات باز بشه

m.aminifar
27th May 2012, 10:17
سلام خدمت دوستان از دوستانی که تو کار شارژ گاز کولر هستند راهنمایی کنند که بعد از اینکه گاز کولر ماشین پراید را شارژ کردیم و ترموستات ابپراتور قفل کرد و مسیر رفت و برگشت گاز مسدود شد آیا راهی هست که گاز کولر رو باز نکنیم و ترموستات باز بشه

سلام:تنها راه برای نگهداری گاز کولر استفاده از دستگاه وکیو گاز هست

sajadnasirpor
27th May 2012, 10:21
سلام دوست من منظور من اینه که وقتی ترموستات قفل میکنه راهی برای اینکه ترموستات رو عوض نکنیم هست چون بعد از شارژ کردن کولر متوجه شدم که سرما دهی نداره و ترموستات کولر قفل کرده و راه رفت و برگشت مسدود شده

vahid khavarani
27th May 2012, 11:32
با سلام خدمت دوستان عزیز کسی از از دوستان در ضمینه خرید دستگاههای وکیوم و شارژ گاز کو لر تجربه ای داره؟... در مورد اینکه چه نمونه ازاین دستگاه با چه مارکی خوبه منظورم مثل اینه که مثلا در ضمینه دیاگ مهاد صنعت... نسبتا از دستگاههای دیگه بهتره حالا همین مورد رو در مورد دستگاه شارژ گاز کولر میخواستم بدونم که کدوم مارکش بهتر از هر لحاضی مثلا کارایی و قیمت مناسب؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر

m.aminifar
27th May 2012, 12:01
سلام دوست من منظور من اینه که وقتی ترموستات قفل میکنه راهی برای اینکه ترموستات رو عوض نکنیم هست چون بعد از شارژ کردن کولر متوجه شدم که سرما دهی نداره و ترموستات کولر قفل کرده و راه رفت و برگشت مسدود شده

راهی نیست باید تعویض بشه حال شما قبل از تعویض 10ccتینر در لوله ها تزریق (با همین گاز کولر)کنید بعد با خودرو دور بالا حرکت کنید شاید جرمی راه ورودی ترموسات بسته باشه با این کار رفع بشه