PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن فن دور آرام در کولر

sajadnasirpor
31st May 2012, 10:07
سلام و عرض ادب خدمت دوستان 405 با ایسیو والو بعد از شارژ کولر فن های دور آرام کار نمیکنه و بعد از چند دقیقه یدفه دور تند یه لحضه کار میکنه بعد خاموش میشه کلید سه کاره هم تعویض شد و لی مشکل باز هم هست با یکسره کردن سوکت کلید سه کاره فن ها دور تند بصورت مداوم روشن میشن با تشکر

m.aminifar
31st May 2012, 12:45
سلام و عرض ادب خدمت دوستان 405 با ایسیو والو بعد از شارژ کولر فن های دور آرام کار نمیکنه و بعد از چند دقیقه یدفه دور تند یه لحضه کار میکنه بعد خاموش میشه کلید سه کاره هم تعویض شد و لی مشکل باز هم هست با یکسره کردن سوکت کلید سه کاره فن ها دور تند بصورت مداوم روشن میشن با تشکر

سلام:زمان کولر روشن فن ها در دور کند کار نمی کنن یا بطورکل

sajadnasirpor
31st May 2012, 13:19
سلام:زمان کولر روشن فن ها در دور کند کار نمی کنن یا بطورکل
سلام دوست عزیز فقط موقع کولر گرفتن دور کند کار نمیکنه وگر نه مشکل کار کردن فن نداره

gholamali
31st May 2012, 14:24
سلام دوست عزيز كنار ايسيو يك رله گذاشته شده كه مربوط به ازكار افتادن كولر درحرارت بالاست رله را تعويض كن يه نو بزار درست ميشه

mtco
31st May 2012, 15:31
سلام مشکل شما ممکنه از فشار گاز یا از خود ایسیو باشه.یا از بغل رادیاتور کولر کنار پای راننده یه قطعه هست که ممکنه خراب شده باشه.

m.aminifar
31st May 2012, 16:07
سلام دوست عزیز فقط موقع کولر گرفتن دور کند کار نمیکنه وگر نه مشکل کار کردن فن نداره

سلام:اینکه زمان کولر روشن فن روی دور کند کار نمیکنه درسته ولی یک اصل اساسی در میزان شارژگاز کولر محصولات کمپانی پژو هست که باید رعایت بشه شما درکتاب مهندس گرشاسبی مخصوص پژو 405 ویا 206 قسمت تهویه مطبوع مطالعه کنید

sajadnasirpor
31st May 2012, 16:50
سلام دوستان با تشکر از راهنمایی شما ولی من هر روز شارژ گاز کولر انجام میدم و مشکل من ربطی به شارژ گاز نداره مشکل من اینه که کمپرسور عمل میکنه و فن دور پایین که باید همزمان با روشن کردن کولر دور آرامش باید روشن بشه روشن نمیشه و بعد از چند دقیقه روشن کردن کولر و عمل کردن کمپرسور گاها یه لحظه دور تند یه لحظه روشن وخاموش میشه و با وصل کردن دو تا سیموسطی کلید سه کاره با زدن کلید کولر دور تند روشن میشه

omeed_1355
1st June 2012, 12:32
سلام دوستان با تشکر از راهنمایی شما ولی من هر روز شارژ گاز کولر انجام میدم و مشکل من ربطی به شارژ گاز نداره مشکل من اینه که کمپرسور عمل میکنه و فن دور پایین که باید همزمان با روشن کردن کولر دور آرامش باید روشن بشه روشن نمیشه و بعد از چند دقیقه روشن کردن کولر و عمل کردن کمپرسور گاها یه لحظه دور تند یه لحظه روشن وخاموش میشه و با وصل کردن دو تا سیموسطی کلید سه کاره با زدن کلید کولر دور تند روشن میشه

سلام
دوست من مورد شما در سیم کشی میباشد
اگر در زمان به وجود اومد این مورد چراغ حرارت و استپ هم روشن میشود سیم کشی رو چک بفرمایید

sajadnasirpor
1st June 2012, 13:05
سلام
دوست من مورد شما در سیم کشی میباشد
اگر در زمان به وجود اومد این مورد چراغ حرارت و استپ هم روشن میشود سیم کشی رو چک بفرمایید

سلام دوست عزیز نه چراغ استپ هم روشن نمیشود مشکل فکر کنم از ایسیو باشد ایسیو هم والو هست از ایسیو میتونه باشه یا نه چون سیمکشی هم سالم هست

omeed_1355
1st June 2012, 14:08
سلام دوست عزیز نه چراغ استپ هم روشن نمیشود مشکل فکر کنم از ایسیو باشد ایسیو هم والو هست از ایسیو میتونه باشه یا نه چون سیمکشی هم سالم هست

سلام
زمانی که کولر روشن میشه ببین سیم cpe2 در سر ecu برق دار میشه یا نه؟

gholamali
2nd June 2012, 01:42
توجه بسيار مهم سلام دوستان عزيز در كنار ايسيو رله اي تعبيه شده كه كار كرد ان فقط قطع كولر در حرارت بالاي 90 درجه ميباشد حال اگر اين رله خراب باشه يا يكي از پايه هاي 85 يا 86 ان وصل نباشد دور كند با كولر كار نميكند يكي از پايه ها 85يا86 برق كليد وديگري برگشت به ايسيو اگر برق بعد از عبور از سيم پيچ رله به ايسيو نرسد دستور دور كند فن در هنگام كولر صادر نميشود ///////////////////////.