PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (تاپیک کامل شد)درست کار نکردن فندکیfm player

karim_9
1st June 2012, 23:23
درود
یه اف ام پلیر فندی ماشین دارم که فلش بهش میزنم چند روزی هست که دچار این مشکل شد وقتی تراک عوض میکنم طبق شماره عمل نمیکنه منظورم اینه که از تراک185 یکی جلو تر میرم میپره270یا 190 طبق شماره پیش نمیره اگه از دوستان با این موشکل مواجه بودن لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم
در ضمن فلش را هم فرمت کردم مشکل رفع نشده

M_Repair
1st June 2012, 23:35
درود
یه اف ام پلیر فندی ماشین دارم که فلش بهش میزنم چند روزی هست که دچار این مشکل شد وقتی تراک عوض میکنم طبق شماره عمل نمیکنه منظورم اینه که از تراک185 یکی جلو تر میرم میپره270یا 190 طبق شماره پیش نمیره اگه از دوستان با این موشکل مواجه بودن لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم

باسلام

ببینید گزینه SHUFFLING روشن نشده باشد

karim_9
2nd June 2012, 00:21
درود اقا مهدی منظورتون از این گزینه چی هست
SHUFFLING

M_Repair
2nd June 2012, 01:51
درود اقا مهدی منظورتون از این گزینه چی هست
SHUFFLING

باسلام

با فعال شدن این گزینه ترتيب پخش تغيير میکند،طوریکه که موارد پخش را به ترتيب تصادفي در مي آورد

M.Salehi
2nd June 2012, 12:05
درود

با سلام خدمت اقا کریم
با تشکر از پاسخ اقا مهدی گل
اقا کریم فندکی ها دارای کلیدهای دوکاره هستند
یعنی علاوه بر اون نوشته ای که روی کلید هست با چند ثانیه نگهداشتن همون کلید اعمال دیگری انجام میدهند
مثلا اون کلیدی که فرکانس رو عوض میکنه اگه چند ثانیه نگهدارید وضعیتهای تکرار آهنگ رو میاره شما کلیدهای روی فندکی رو به ترتیب البته وقتی که فلش روش هست و در حال پخش یکی یکی فشار بده و نگهدار در هر کدوم گزینه RANDOMبه معنی حالت انتخاب تصادفی رو پیدا کردید و اون رو OFFکنید
مشکل شما حل میشود

موفق باشید

ARIYA
3rd June 2012, 05:33
درود
این مشکل معمولا با نگه داشتن یکی از کلیدها مثل کلید play و قرار دادن روی حالت نرمال رفع میشود

karim_9
6th June 2012, 09:24
درود
با نگه داشتن دکمهB+ مشکل رفع شد از تمام همکاران بینهایت سپاس گزارم

safaleylove
29th June 2012, 20:35
سلام
من هم مشکل مشابه دارم با این تفاوت که هر وقت برق دستگاه قطع می شه روی آهنگ اول شروع به کار می کنه در صورتی که باید روی آخرین آهنگی که خاموش شده روشن شه . در ضمن دستگاه من حافظه سرخود یک گیگ داره چند بار هم فرمتش کرده ولی فایده نداشته. لطفا من را راهنمایی کنید

علیزاده علی
29th June 2012, 20:49
سلام
من هم مشکل مشابه دارم با این تفاوت که هر وقت برق دستگاه قطع می شه روی آهنگ اول شروع به کار می کنه در صورتی که باید روی آخرین آهنگی که خاموش شده روشن شه . در ضمن دستگاه من حافظه سرخود یک گیگ داره چند بار هم فرمتش کرده ولی فایده نداشته. لطفا من را راهنمایی کنید

دوست گرامي سلام و خسته نباشيد
دوست گرامي در پست ديگران سوال نفرماييد
براي اينكه زودتر به پاسخ سوال خود برسيد براي سوال خود تايپيك مجزا باز كنيد
ممنون و سپاسگزارم

M.Salehi
29th June 2012, 20:51
سلام

با سلام
دوست عزیز این امکان که به آخرین آهنگ خوانده شده برگردد در بعضی از مدولاتورها یا همان فندکی ها وجود دارد و فکر نکنم تنظیم خواصی داشته باشه