PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاهده پدیده‎ای نورانی و عجیب در آسمان کشور / عکس

yasharararart
8th June 2012, 02:33
حوالی ساعت 22:18 شامگاه امشب (پنجشنبه 18 خرداد 1391)، گزارش‌های متعددی از شهرهای کشور مبنی بر مشاهده پدیده نورانی عجیبی در آسمان منتشر شد. ماهیت این پدیده هنوز مشخص نشده است.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که در آسمان تبریز، همدان، شیراز، کرج، تهران، کرمانشاه، شاهرود و مشهد، پدیده عجیبی دیده شده که ماهیت آن هنوز مشخص نیست.
به گفته برخی شاهدان عینی، نور سفیدی ناگهان منفجر شد و ابری در اطراف آن شکل گرفت که به سرعت گسترش پیدا کرد و نیمی از آسمان را گرفت.

55312

55313

55314

SURENA
8th June 2012, 02:42
بنده هم مشاهده کردم.

yasharararart
8th June 2012, 02:54
رزمایش سراسری پدافند غیرعامل به منظور ارزیابی واحدهای پدافندی کشور شب گذشته با موفقیت کامل به اجرا درآمد.
به گزارش مشرق ، به نقل از روابط عمومی ستاد پدافند غیرعامل کشور ، شب گذشته با هدف ارزیابی آمادگی واحدهای پدافندی کشور رزمایشی سراسری با عنوان طلوع فجر برگزار و با موفقیت کامل انجام شد.
بنا بر این گزارش، رزمایش مذکور که بدون اطلاع قبلی واحدهای پدافندی انجام شد ، با عکس العمل بموقع و مناسب کلیه واحدها مواجه گردید و با موفقیت کامل به پایان رسید.
گفتنی است حوالی ساعت 22:18 شامگاه پنجشنبه( 18 خرداد 1391)، گزارش های متعددی از شهرهای کشور مبنی بر مشاهده پدیده نورانی عجیبی در آسمان منتشر شد. ماهیت این پدیده به دلیل این رزمایش بدون اطلاع بوده است.

jalal_immortal
8th June 2012, 13:11
مثلان چی تست کردن که اینطوری شده
کار فضایی هاست میخان حمله کنن

sienna
8th June 2012, 13:22
ما هم مونديم اينا چي تست كردن . من كه گفتم احتمالا پيكنيك يا كپسول گازي خونه همسايه تركيده

farzad1363
8th June 2012, 13:22
منم دیدم

yasharararart
8th June 2012, 14:55
آقا دیشب از فضا اومده بودن منو با خودشون ببرن که منم تو ماشین بودمو با سرعت تمام شروع کردم به فرار اما مثل اینکه از این حرکتم ترسیدنو فکر کردن که من دارم میام به طرفشون(اصل اولیه پدافند غیر عامل همینه که طرفو بترسونی) اونام از ترسشون چنان فرار کردن که از خودشون یه رد سفید تو آسمون موند.ای کاش بازم بیان اینبار باهم دوست میشیمو باهم رفت آمد میکنیم.حیف شد.ای کاش عملیاته پدافند غیر عاملم با موفقیت انجام نمیشد.(وقتی نهاد های مسئول در ایران به جای اطلاع رسانی با یک خبر مضحک پدافند غیر عامل!! و نه عامل!!!!!!!...شعور مردم رو به مسخره می گیرند

واقعا چه انتظاری میشه داشت.......

من موندم اگر امریکا حمله کنه و جنگ بشه آقایون چطور ماست مالی خواهند کرد؟؟؟؟)