PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرمت فلش

xzbit
11th June 2012, 12:06
با تشکر از دوستان من یه فلش 4 گیگ کینگمکس سیلیکونی دارم وقتی میزنم به کامپیوتر پیغام فورمت میاد تا اخرش میره ولی فرمت نمیشه یعنی پیغام فورمت کمپلت رو نمیزنه این پیغام رو میده windows was enible to complet the format لطفا کمک کنید ممنون میشم ضمنا از طریق منیج هم این کارو کردم بازم همین پیغام رو میده

M.Salehi
11th June 2012, 21:37
با تشکر از دوستان من یه فلش 4 گیگ کینگمکس سیلیکونی دارم وقتی میزنم به کامپیوتر پیغام فورمت میاد تا اخرش میره ولی فرمت نمیشه یعنی پیغام فورمت کمپلت رو نمیزنه این پیغام رو میده windows was enible to complet the format لطفا کمک کنید ممنون میشم ضمنا از طریق منیج هم این کارو کردم بازم همین پیغام رو میده

با سلام
دوست عزیز شما برنامه های فرمت در همین بخش فلش مموری تست کنید
تعمیرات فلش مموری (http://kiansat.kim/forumdisplay.php?f=1170)

xzbit
12th June 2012, 00:04
آقای صالحی عزیز من عضو vip نیستم نمیتونم دانلود کنم لطفا تمهیداتی انجام دهید تا کاربرای دیگر بتونند از فایلهای پر کاربرد استفاده کنند ممنون

M.Salehi
14th June 2012, 15:29
آقای صالحی عزیز من عضو vip نیستم نمیتونم دانلود کنم لطفا تمهیداتی انجام دهید تا کاربرای دیگر بتونند از فایلهای پر کاربرد استفاده کنند ممنون

دوست عزیز سلام
بخشهایی از سایت عمومی هستند
ولی متاسغانه این قسمت مخصوص اعضا اشتراکی هست از دست بنده کاری ساخته نیست

متشکرم

xzbit
14th June 2012, 18:03
از مدیر محترم سایت معظم و حرفه ای کیانست آقای کیانی استدعا دارم تا در صورت امکان فایلهای پر کاربرد رو به صورت رایگان قرار داده تا همه کاربرا بتونند استفاده کامل رو ببرند بی شک هدف این سایت ارتقا سطح دانش کاربران میباشد لطفا اقدام مقتضی را انجام دهید ممنون