PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی ریموت 206

rasty
12th June 2012, 00:53
با سلام
یک 206 برام اومد که بی کد کنم بعد از بی کد کردن ریموت دیگه تعریف نمیشه البته قبلش با ریموت کار میکرد.قبلا روی ماشینهای زیادی ست کردم اما این یکی نشد.اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

m.aminifar
12th June 2012, 01:05
با سلام
یک 206 برام اومد که بی کد کنم بعد از بی کد کردن ریموت دیگه تعریف نمیشه البته قبلش با ریموت کار میکرد.قبلا روی ماشینهای زیادی ست کردم اما این یکی نشد.اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

سلام:بعد از de code کردن ریموت از کار افتاده
1-شما کد سوییچ خودرو دارین 2-نوع فرکانس ریموت کنترل درست انتخاب کردین 3-دانلود bsi انجام دادین 4-با همین ریموت قبلا کار میکردین

rasty
12th June 2012, 01:59
سلام:بعد از de code کردن ریموت از کار افتاده
1-شما کد سوییچ خودرو دارین 2-نوع فرکانس ریموت کنترل درست انتخاب کردین 3-دانلود bsi انجام دادین 4-با همین ریموت قبلا کار میکردین

بله بعد از دکد کردن ریموت از کار افتاده.کد سوییچ را دارم.نوع فرکانس هم انتخاب کردم.دانلود بی اس ای انجام ندادم.با همین ریموت قبلا کار میکرد.

m.aminifar
12th June 2012, 10:07
بله بعد از دکد کردن ریموت از کار افتاده.کد سوییچ را دارم.نوع فرکانس هم انتخاب کردم.دانلود بی اس ای انجام ندادم.با همین ریموت قبلا کار میکرد.

سلام:decode کردن ایسیو باعث از کار افتادن ریموت نمیشه شما اگر از سالم بودن ریموت کنترل مطمن هستین یکبار ایسیو دانلود کنید و دوباره اقدام به تعریف سوییچ و ریموت کنید چند مورد داشتم که با ورژن 38و 45 دانلود زدم ریموت کار نکرده و بعد از دانلود با پایین ترین ورژن 28 و دوباره دانلود با ورژن 34 ایراد برطرف شده

rasty
12th June 2012, 14:53
با سلام
ایسیو و بی اس ای را دانلود میکننم و نتیجه را اعلام میکنم.یک مشکلی دیکه هم براش پیش اومده اونم بعد از چند دقیقه که ماشین را روشن میکنیم شروع به جهار راهنما زدن میکنه.
با تشکر

m.aminifar
12th June 2012, 16:17
با سلام
ایسیو و بی اس ای را دانلود میکننم و نتیجه را اعلام میکنم.یک مشکلی دیکه هم براش پیش اومده اونم بعد از چند دقیقه که ماشین را روشن میکنیم شروع به جهار راهنما زدن میکنه.
با تشکر

سلام:اگر خودرو دزدگیر داره از مدار خارج کنید

rasty
20th June 2012, 00:11
با سلام
ممنون مشکلم حل شد.bsi را دوباره دانلود زدم و تعریف سوییچ انجام دادم.
با تشکر