PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار ایکو دیاگ ورژن8.47

محمد دهقان
21st May 2010, 11:34
نرم افزار دیاگ diagnose for daewoo&kia
http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=15686&stc=1

15686

15687

15688

15689

15690

احمد برقکار
15th July 2010, 15:02
سلام میشه بگید نرم افزار بدون سخت افزار به چه درد میخوره این فایلها چکارشن کنم لازم به ذکر که من سه دیاگ دارم از شرکت رایانوشرکت خودروازماومهادصنعت یعنی اگه این فایلرودانلود کنم به دردمن میخورند میشه راهنمایی کنید

pal-electronic
15th July 2010, 15:10
سلام میشه بگید نرم افزار بدون سخت افزار به چه درد میخوره این فایلها چکارشن کنم لازم به ذکر که من سه دیاگ دارم از شرکت رایانوشرکت خودروازماومهادصنعت یعنی اگه این فایلرودانلود کنم به دردمن میخورند میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز سلام
مدیر این بخش از امروز تا سه شنبه هفته آینده به مرخصی تشریف برده اند
باید تحمل بفرمایید تا ایشان حضور پیداکنند و پاسخ شما را بدهند

محمد دهقان
19th July 2010, 16:55

سلام
دوست عزیز هیچ کدام از سخت افرارهایی که دارید به درد این نرم افزارها نمخوره
این نرم افزار از پروتوکل ارتباطی obd استفاده میکنن
سعی میکنم یک سخت افزار مناسب هم برای این نرم افزار پیدا و آپلود کنم
متشکرم

m.aminifar
18th September 2010, 23:48
سلام :با سخت افزار پردازش موتور چیppsp

m.aminifar
16th November 2010, 14:52
سلام دوست گرامی این مداری که گداشتین مدار سخت افزار دیگه اگر اینتر فیس درست کنم با این نرم افزار جواب میده با تشکر

m.aminifar
18th November 2010, 12:27
سلام خدمت دوست کرامی اقای M-D77 برادر منتظر جواب شما هستم

محمد دهقان
18th November 2010, 17:35
سلام دوست گرامی این مداری که گداشتین مدار سخت افزار دیگه اگر اینتر فیس درست کنم با این نرم افزار جواب میده با تشکر

سلام
دوست عزیز این مطلب رو من از یک سایت خارجی دانلود کردم و خودم تست نکردم ببینم کار میکند یا نه ؟ همین طوری که خودتون میبینید هم نرم افزار رو داده و هم سخت افزار هزینه ساختش هم به 1000 تومن نمیرسد
اگه هم کار نکند خب یک کار تحقیقاتی خوبه و همچنین یک ایده خوب ...شما این طور فکر نمیکنید؟

محمد دهقان
18th November 2010, 17:36
سلام :با سخت افزار پردازش موتور چیppsp

سلام
نه دوست عزیز فکر نمیکنم کار کنه

Young Star
7th May 2012, 12:41
با سلام خدمت مديران محترم،

نرم افزار دياگ دوو رو دانلود كردم ولي ظاهرا مشكل داره! بعد از اجرا عكس العملي نشون نميده و البته وارد برنامه ميشه ولي چيزي شبيه محيط Dos باز ميشه و همينطور ميمونه، البته سخت افزار دياگ رو دارم كه واسه يكي از دوستان تعميركاره.

خود شركت فقط نرم افزار دياگ دوو سيلو و ماتيز رو داده ميخواستم بدونم نرم افزار فوق اسپيرو وريسر رو ساپورت ميكنه؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

m.aminifar
17th May 2012, 19:10
سلام من خودم 8.41 داشتم مالتی پلکس سمند را داشت ولی رانا را باز نمیکرد ولی این ورژن را دانلود کردم رانا را باز میکنه ولی مالتی پلکس سمند را نداره
ورژن جدیدی برا مالتی پلکس نیست؟
ممنون

سلام:بنده اطلاعی ندارم باید ببینیم اقا فرهاد که کارشناس فنی ایران خودرو هستن در رابطه با این موضوع اطلاعاتی دارن یا نه و اگر هم امکانش دارن از شرکت سوال کنن