PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش اپگرد و فلش دی وی دی

معمولان
12th June 2012, 20:29
با سلام لطفا طریقه اپگرید و فلش دی وی دی ها رو اموزش بدهد که چه وسایل ونرم افزارهایی نیاز است

علیزاده علی
12th June 2012, 21:17
با سلام لطفا طریقه اپگرید و فلش دی وی دی ها رو اموزش بدهد که چه وسایل ونرم افزارهایی نیاز است

دوست عزيز سلام و خسته نباشيد
اگر منظورتان نحوه ي فلش زدن به اي سي فلش باشه اين طوري ميتونم بيان كنم كه
دستگاهي هست به نام پروگرمر در مارك هاي مختلف كه من كارك TNMرو ترجيح ميدم و قيمتش هم نسبت به هم نوع هاش تو بازار هم خوبه و هم باكيفيت
بايد اين دستگاه رو داشته باشيد
سپس بايد اي سي فلش ها رو شناسايي كنيد كه روي هر برد يك عدد ميباشد اين اي سي رو از برد جدا نموده و روي پروگرمر ميزاريد و اطلاعات داخلش رو پاك ميكنيد سپس فايل سالم رو اگه نداشته باشيد بايد از سايت دانلود نماييد و به اي سي انتقال دهيد و كار تمام

ARIYA
13th June 2012, 06:19
درود
در مورد آپدیت فایل آپدیت را بر روی سی دی رایت و آن را در دستگاه قرار میدهیم دستگاه نرم افزار را ارتقا میدهد البته
این کار همراه با ریسک است اگر به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد ممکن است دستگاه خاموش شود یا ایراداتی به هم زند
فایل اپدیت هم باید توسط شرکت تولید کننده ارائه شده باشد که اکثرا این قابلیت را ندارند و ساپورت نمیشوند

mehran139
29th June 2014, 22:40
سلام خدمت اساتید محترم کیانست
تا اونجایی که اطلاع دارم میشه به صورت دستی پروگرامر جهت پروگرام کردن ایسی فلاش دی وی دی هست ولی متاسفانه نقشه ساختن اون رو ندارم وخواهش دارم که اگه کسی داره ممنون میشم بذارین ...........با تشکر