PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ دسته دوم

mohammadbist
14th June 2012, 22:42
سلام دوستان گرامی
بنده میخام یه لپ تاپ دسته دوم بخرم اگه میشه من رو راهنمایی کنید؟
البته چند تا قیمت گرفتم در فروشگاهی در مشهد که میگفت لپ تاپ های دسته دوم رو از دبی میارم و بعد از تست کامل قطعات میفروشم!!
نظرتون در این مورد هم چیه؟
با تشکر
:405821_225320_likef:405821_225320_likef

علیزاده علی
14th June 2012, 22:51
سلام دوستان گرامی
البته چند تا قیمت گرفتم در فروشگاهی در مشهد که میگفت لپ تاپ های دسته دوم رو از دبی میارم و بعد از تست کامل قطعات میفروشم!!
با تشکر

سلام و خسته نباشيد
اگه نظر من رو بخواهيد بيخيال
چرا؟
اول اينكه المانيا يه ضرب المثل دارند كه ميگند انقدر ثروتمند نشديم كه جنس ارزان بخريم
دوم نوش چيه كه دست دومش چي بشه
سوم مگه سرت درد ميكنه بابا برو نوشو بخر گارانتي هم داره حداقل اگه ايراد داشت گارانتي به فريادت برسه
البته منتظر نظر اساتيد هم در اين زمينه باشيد

mohammadbist
14th June 2012, 22:59
سلام و خسته نباشيد

اگه نظر من رو بخواهيد بيخيال
چرا؟
اول اينكه المانيا يه ضرب المثل دارند كه ميگند انقدر ثروتمند نشديم كه جنس ارزان بخريم
دوم نوش چيه كه دست دومش چي بشه
سوم مگه سرت درد ميكنه بابا برو نوشو بخر گارانتي هم داره حداقل اگه ايراد داشت گارانتي به فريادت برسه

البته منتظر نظر اساتيد هم در اين زمينه باشيد

داداش مشکل اصلی همون پولش است. انقدر پولدار نشدیم که نوش رو بخریم(ضرب المثل ایرانی) تو این اوضاع اقتصادی مگه میشه .....
بالاخره میشه یه تر و تمیزش رو گیر آورد چه راهنمایی در این مورد دارید؟ با تشکر از دوستان

Meisam-Alishahi
16th June 2012, 21:21
سلام دوستان گرامی
با تشکر

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز خريد لپ تاپ دست دوم اون هم وارداتي كار اشتباهي است و خطر ريسك پذيري بسيار بالايي دارد ، لپ تاپ دست دوم رو فقط از كسي بخريد كه كاملا آشنا باشد و لپ تاپ مال خودش باشد، مزايا و معايب لپ تاپ را دقيقا ذكر كند.

موفق باشيد