PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دوربین و بلوتوث لب تاب اچ پی 4520s

داوودی فر
20th June 2012, 23:18
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
یکی از دوستان یک لب تاب اچ پی مدل (ProBook4520s)داره و می خوام ازش بخرمش حالا برای ازمایش اوردمش پیش خودم هر کاری می کنم دوربین و بلوتوث این لب تاب ، به هیچ وجه نصب نمیشه تو (Device Manager)هم هیچ اثری ازشون نیست که بخواهم درایوشون را آپدیت و نصب کنم لطفا در این مورد راهنماییم کنید چون من از اینترنت جی پی ار اس استفاده می کنم بلوتوث برام واجبه ممنون و متشکرم منتظر راهنمایی های شما اساتید عزیز هستم

Meisam-Alishahi
13th July 2012, 17:52
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
یکی از دوستان یک لب تاب اچ پی مدل (ProBook4520s)داره و می خوام ازش بخرمش حالا برای ازمایش اوردمش پیش خودم هر کاری می کنم دوربین و بلوتوث این لب تاب ، به هیچ وجه نصب نمیشه تو (Device Manager)هم هیچ اثری ازشون نیست که بخواهم درایوشون را آپدیت و نصب کنم لطفا در این مورد راهنماییم کنید چون من از اینترنت جی پی ار اس استفاده می کنم بلوتوث برام واجبه ممنون و متشکرم منتظر راهنمایی های شما اساتید عزیز هستم

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز يك راه حل بسيار ساده و راحت رو خدمت شما عرض ميكنم شما ابتدا با برنامه اي كه براي شما قرار ميدهم http://uplod.ir//Driver_Genius_Professional_Edition_v11.0.0.1112.ra r.htm را بر روي سيستم خود نصب نماييد دقت داشته باشيد در هنگام نصب به اينترنت متصل نباشيد و در مرحله پاياني نصب تيك اجراي برنامه را برداشته و بر روي دكمه finish كليك نماييد سپس وارد پوشه Driver.Genius.Professional.Edition.v11.0.0.1112_HA PPY.NEW.YEAR شويد و محتويات پوشه را كپي نماييد و در مسير نصب نرم افزار past كنيد پس از نصب كامل نرم افزار به اينترنت كانكت شويد و برنامه Driver_Genius_Professional_Edition را اجرا نماييد و گزينه start را بزنيد تا آخرين ورژن درايو هاي لپ تاپ براي شما دانلود و نصب شوند.

موفق باشيد