PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه اتصال کامپیوتربه LCD-LG از طریق کابل HDMI

mostafa2010
1st July 2012, 07:45
سلام

خسته نباشید

من می خوام سیستمم رو به LCD-LG متصل کنم از طریق کابل HDMI، دیروز این کاررو انجام دادم یه دونه کابل 10 متری کیفیت بالا گرفتم یه سرشو زدم به پشت کارت گرافیک وسردیگشو به ورودی HDMI.2 تلویزیون ولی فقط عکس پس زمینه دسکت تاپم رو نشون می ده وخبری از هیچی دیگه نیست نه منو رو نشون می ده ونه آیکنها رو فقط موس رو یه ذره که جابجا میکنم یه ذره نشون می ده البته سیستم رو که ریستارت می کنم همه چی رو تا زمان بالا آمدن ویندوز نشون می ده ولی موقع امدن صفحه دسک تاپ اینجوری میشه .
می خواستم منو راهنمایی کنید که مشکل کارم کجاست.
ممنونم

abady
1st July 2012, 08:51
سلام دوست من...............با مانيتور خودش مشكلي نداره تست كن اگه مشكلي نبود با كابل 1.5 يا حداكثر3 متري امتحان كن .ضمنا lcd چند اينچه؟ من خودم مدتها از32 استفاده كردم مشكلي نداشتم.تست و نتيجه را اعلام بفرماييد........با تشكر

mostafa2010
1st July 2012, 09:07
سلام دوست من...............با مانيتور خودش مشكلي نداره تست كن اگه مشكلي نبود با كابل 1.5 يا حداكثر3 متري امتحان كن .ضمنا lcd چند اينچه؟ من خودم مدتها از32 استفاده كردم مشكلي نداشتم.تست و نتيجه را اعلام بفرماييد........با تشكر

ال سی دی 32 اینج هست نه مشکلی نداره با مانیتور. کابله خیلی خوبه طرف خیلی تعریفشو میکرد یه کابل کلفت ، یه مدل دیگه داشت روکش پلاستیکی که ارزونتربود گفت همین بهتره واینو داد بهم

abady
1st July 2012, 09:23
با سلام ...........دوست عزيز به نظر من در صورتي كه گرافيك مناسبي روي سيستم باشه بايد مشكل شما به خاطر طول زياد كابل باشه شما با يك كابل ديگه تست كن ببين مشكل حل ميشه يا نه؟لطفا نتيجه را اعلام كن...........با تشكر

mostafa2010
1st July 2012, 09:50
با سلام ...........دوست عزيز به نظر من در صورتي كه گرافيك مناسبي روي سيستم باشه بايد مشكل شما به خاطر طول زياد كابل باشه شما با يك كابل ديگه تست كن ببين مشكل حل ميشه يا نه؟لطفا نتيجه را اعلام كن...........با تشكر

کارت گرافیکم نو هستش همین پریروز خردیم نزدیک 90 تومن مدل nvidia - 210 - : ا 1 گیگ مشکلی با سیستم نداره حالا بازم باید با یه کابل دیگه تست کنم ولی واسه همین کابل 10 متری 28 تومن پرداختم .

nemo367
1st July 2012, 10:43
آقا اشتباه کردی 210 گرفتی....210 کلا با hdmi مشکل داره...اکثر برندها....چه برندی گرفتی؟

M.Salehi
1st July 2012, 11:04
سلام اقا مصطفی عزیز

اقا نگران نباشید سیستم شما و کابل HDMI هیچ مشکلی ندارد

شما مونیتور خودتون رو اگه از سیستم جدا کنید و تنها السیدی رو با کابل HDMI وصل کنید
تصویر بصورت کامل ظاهر میشود

(البته باید سیستم رو یکبار ریستارت کنید)

تست و نتیجه رو اعلام کنید

mostafa2010
1st July 2012, 14:48
سلام اقا مصطفی عزیز

اقا نگران نباشید سیستم شما و کابل HDMI هیچ مشکلی ندارد

شما مونیتور خودتون رو اگه از سیستم جدا کنید و تنها السیدی رو با کابل HDMI وصل کنید
تصویر بصورت کامل ظاهر میشود

(البته باید سیستم رو یکبار ریستارت کنید)

تست و نتیجه رو اعلام کنید

سلام آقای صالحی
مرسی از راهنماییتون
من الان محل کارم هستم خونه رفتم چشم تست می کنم خبرشو میدم
البته یه چیز دیگه هم هست من مانیتوکامپیوترم معمولی هستش ال جی فلت برای اون نیست یعنی نباید ال سی دی باشه ؟/

ممنون

M.Salehi
1st July 2012, 16:34
سلام آقای صالحی
مرسی از راهنماییتون
من الان محل کارم هستم خونه رفتم چشم تست می کنم خبرشو میدم
البته یه چیز دیگه هم هست من مانیتوکامپیوترم معمولی هستش ال جی فلت برای اون نیست یعنی نباید ال سی دی باشه ؟/

ممنون

اقا مصطفی عزیز
شما چون از اول مونیتور معمولی رو به کیس متصل کردید
ویندوز و کارت گرافیک شما مونیتور رو بعنوان نمایشگر اصلی شناسایی کرده و السیدی نمایشکر ثانوی هست بخاطر همین فقط دسکتاپ نمایش داده میشه
این مشکل هیچ ربطی به طول کابل و یا مدل کارت شما نداره بنده چندین بار بصورت عملی مشاهده کردم
البته در تنظیمات کارت گرافیک شما گزینه هایی برای تغییرات تصویر روی دو مانیتور وجو داره که میتونید استفاده کنید

موفق باشید

mostafa2010
1st July 2012, 16:56
اقا مصطفی عزیز
شما چون از اول مونیتور معمولی رو به کیس متصل کردید
ویندوز و کارت گرافیک شما مونیتور رو بعنوان نمایشگر اصلی شناسایی کرده و السیدی نمایشکر ثانوی هست بخاطر همین فقط دسکتاپ نمایش داده میشه
این مشکل هیچ ربطی به طول کابل و یا مدل کارت شما نداره بنده چندین بار بصورت عملی مشاهده کردم
البته در تنظیمات کارت گرافیک شما گزینه هایی برای تغییرات تصویر روی دو مانیتور وجو داره که میتونید استفاده کنید

موفق باشید

من شوهر خواهرم داره این رابطو خیلی راحت وصل میشه البته با همین وضعیت تو تنظیمات قسمت display کامپیوتر یه کلیک میکرد صفحه چند ثانیه می شمرد وبعد یه دفعه صفحه مانیتورسیاه میشد وتصویرروی ال سی دی می اومد
بهر حال اصولی هم اینه که هر دوتا وصل باشن .

M.Salehi
1st July 2012, 17:11
من شوهر خواهرم داره این رابطو خیلی راحت وصل میشه البته با همین وضعیت تو تنظیمات قسمت display کامپیوتر یه کلیک میکرد صفحه چند ثانیه می شمرد وبعد یه دفعه صفحه مانیتورسیاه میشد وتصویرروی ال سی دی می اومد
بهر حال اصولی هم اینه که هر دوتا وصل باشن .

اقا مصطفی
من نگفتم که شما یکی رو وصل کنید !!!
خواستم مونیتور رو وصل نکنید تا ببینید که کابل و سیستم شما مشکلی نداره و تصویر کامل تو السیدی دارید

به تصویر زیر دقت کنید

56285

تو تنظیمات کارت گرافیک شما اون گزینه شماره 1 رو انتخاب در صورتی که هر دو مونیتور رو وصل کرده باشید دوتا نمایشگر نمایش داده میشه
شما میتونید با انتخاب هر کدوم که خواستید یکی رو نمایشگر اصلی و اون یکی رو ثانوی قرار بدید
در ضمن در این حالت میتونید مثلا یک فیلم در حال پخش رو در یکی از مانیتورها تماشا کنید و تو اون یکی کارهای دیگه رو انجام بدید
برای این کار کافیه ماوس رو روی پنجره یا پلیر گرفته و با کشیدن اون از صحفه نمایش اصلی به ثانوی منتقل و پخش کنید

موفق باشید

mostafa2010
1st July 2012, 19:56
اقا مصطفی
من نگفتم که شما یکی رو وصل کنید !!!
خواستم مونیتور رو وصل نکنید تا ببینید که کابل و سیستم شما مشکلی نداره و تصویر کامل تو السیدی دارید

به تصویر زیر دقت کنید

56285

تو تنظیمات کارت گرافیک شما اون گزینه شماره 1 رو انتخاب در صورتی که هر دو مونیتور رو وصل کرده باشید دوتا نمایشگر نمایش داده میشه
شما میتونید با انتخاب هر کدوم که خواستید یکی رو نمایشگر اصلی و اون یکی رو ثانوی قرار بدید
در ضمن در این حالت میتونید مثلا یک فیلم در حال پخش رو در یکی از مانیتورها تماشا کنید و تو اون یکی کارهای دیگه رو انجام بدید
برای این کار کافیه ماوس رو روی پنجره یا پلیر گرفته و با کشیدن اون از صحفه نمایش اصلی به ثانوی منتقل و پخش کنید

موفق باشید

سلام آقای صالحی
درست است ال سی دی رو به صورت جا وصل کردم تصویر اومد مشکل نداره
مشکا من اینه که من سیستمم دراتاق خواب وتلویزیون جایی دیگه هست نمی تونم کنترل خوبی زمانی که تنظیمات روی تلویزیون هست انجام بدم من می خوام مثلا " یک فیلم رو بزنم پخش بشه وبعد بزنم تنظیم رو بره روی تلویزیون.

ویه چیز دیگه تنظمات رو وقتی روی تلویزیون می زارم دیگه نمی تونم پشت سیستم کاری انجام بدم چون چیزی نمی بینم اگه همین مشکل من حل بشه عالی میشه مگر اهر دو تا رو کنار هم بذارم .

M.Salehi
1st July 2012, 20:03
سلام آقای صالحی
درست است ال سی دی رو به صورت جا وصل کردم تصویر اومد مشکل نداره
مشکا من اینه که من سیستمم دراتاق خواب وتلویزیون جایی دیگه هست نمی تونم کنترل خوبی زمانی که تنظیمات روی تلویزیون هست انجام بدم من می خوام مثلا " یک فیلم رو بزنم پخش بشه وبعد بزنم تنظیم رو بره روی تلویزیون.

ویه چیز دیگه تنظمات رو وقتی روی تلویزیون می زارم دیگه نمی تونم پشت سیستم کاری انجام بدم چون چیزی نمی بینم اگه همین مشکل من حل بشه عالی میشه مگر اهر دو تا رو کنار هم بذارم .

اقا مصطفی نمیدونم منظورتون از تنظیمات کدوم هست
ولی شما میتونید هر تنظیمی خواستید روی فیلم انجام بدید و بعد فیلم رو به السیدی بفرستید
وگرنه چاره ای جز قرار دادن این دو کنار هم ندارید

mostafa2010
1st July 2012, 20:49
اقا مصطفی نمیدونم منظورتون از تنظیمات کدوم هست
ولی شما میتونید هر تنظیمی خواستید روی فیلم انجام بدید و بعد فیلم رو به السیدی بفرستید
وگرنه چاره ای جز قرار دادن این دو کنار هم ندارید

الان تنظیمات رفته روی ال سی دی به محض اینکه کابل hdmi رو می زنم می ره روی صفحه تلویزیون فکر می کنم اون دیفالت شده