PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گوشی nokia x2-05 برای رفتن به اینترنت با کامپیوتر

USAA
1st July 2012, 11:35
مشکل در گوشی nokia x2-05 برای رفتن به اینترنت با کامپیوتر .
که من pc suite را هم نصب کردم و در device manager کامپیوتر علامت ! اومده وجلوشم نوشته x2-05 و مشکل اینجاست که هرجا رفتم نصب درایو گوشی پیدا نکردم اگر میشه راهنمایی کنید . ممنون

hosaini 2000
1st July 2012, 16:51
که من pc suite را هم نصب کردم و در device manager کامپیوتر علامت ! اومده وجلوشم نوشته x2-05 و مشکل اینجاست که هرجا رفتم نصب درایو گوشی پیدا نکردم اگر میشه راهنمایی کنید . ممنون

دوست عزیز
در بیشتر مواقع با نصب پی سی سوئیت درایور هم بطور اتوماتیک نصب میشه در غیر اینصورت برای نصب درایور از سی دی هر گوشی نوکیا که استفاده کنید مشکل بر طرف میشود.

USAA
1st July 2012, 19:10
من چند نوع سی دی را امتحان کردم ولی نشد . آیا کسی هست که بدونه که این گوشی ها مودم داخلی دارند یا نه؟

mani.s
1st July 2012, 19:12

با سلام

به نظر من هم شما به جای استفاده از برنامه pc suite برنامه Nokia Suite را دانلود و نصب کنید تا مشکلتان حل شود

USAA
6th July 2012, 11:37
دمت گرم .کار داد
اگر بقیه دوستان خواستن دانلود کنن از این لینک مستقیم دانلود کنن
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Suite_webinstaller_ALL.exe