PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شدن بازی NFS SHIFT بعد از چند پیش نمایش ((ویندوز ویستا SP1))

Mahdi3
1st July 2012, 13:31
توضیحات: با سلام خدمت دوستان/ دستگاه یک لب تاپ DELL میباشد بعد از اجرای بازی و پیش نمایشی که درپایین عکشو گذاشتم از بازی بیرون میپره و اروری که در پایین آوردم رو میده. یه توضیح اینکه بازی call of duty mw3 روی آن براحتی اجرا میشود.

سوالات: 1-دو نسخه need for speed carbon ,need for speed pro street نصب است آیا ربطی به اینا داره؟ 2-در مشخصاتی پایین که از دستگاه دادم قسمت کارت گرافیک دقت کنید ببنید اشکال میتونه ازاینجا باشه؟

مشخصات سیستم:CPU:intel core2 duo 2.4ghz ram:2gb Vista SP1
graphic: total available graphics memory:780 mb dedicated video memory: 32mb system memroy:96mb shared system memory:625mb

ERROR:need for speed shift has stopped working. A problem
caused the program to stoped working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available

با تشکر

M.Salehi
1st July 2012, 18:04
توضیحات: با سلام خدمت دوستان/ دستگاه یک لب تاپ DELL میباشد بعد از اجرای بازی و پیش نمایشی که درپایین عکشو گذاشتم از بازی بیرون میپره و اروری که در پایین آوردم رو میده. یه توضیح اینکه بازی call of duty mw3 روی آن براحتی اجرا میشود.

سوالات: 1-دو نسخه need for speed carbon ,need for speed pro street نصب است آیا ربطی به اینا داره؟ 2-در مشخصاتی پایین که از دستگاه دادم قسمت کارت گرافیک دقت کنید ببنید اشکال میتونه ازاینجا باشه؟

graphic: total available graphics memory:780 mb dedicated video memory: 32mb system memroy:96mb shared system memory:625mb

caused the program to stoped working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available

با تشکر

با سلام دوست عزیز
شما چند نکته رو مد نظر بگیرید
1.موقع نصب و کرک کردن بازی حتما باید از نت قطع بشید
2.کرک بازی رو یکبار دیگه اجرا کنید

راستی یه مطلبی یادم افتاد اون موقع که خودم این بازی رو نصب کردم به نوع و ورژن ویندوز خیلی گیر میداد احتمالا بخاطر همین مساله ارور داده

ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 رو قبول داشت ویندوز ویستا رو نمیدونم یادم نمیاد
ولی روی سون هم جواب میده

موفق باشید

Mahdi3
1st July 2012, 19:08
[QUOTE=M.Salehi;216179]

با سلام دوست عزیز

راستی یه مطلبی یادم افتاد اون موقع که خودم این بازی رو نصب کردم به نوع و ورژن ویندوز خیلی گیر میداد احتمالا بخاطر همین مساله ارور داده

ولی روی سون هم جواب میده

موفق باشید

[/QU
با سلام خدمت دوست عزیز/ روی دستگاه خودم که ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 و یه ویستا سرویس پک 2 (که توی ویستا ویندوزم اکتیو هم نیست)دارم. بازی رو نصب میکنم directx و physx nvidia ویکی دوتا برنامه دیگه هست که میرزه و بازی بدون مشکل توی هر دوتا ویندوز اجرا میشه/ ضمنا کرکی نداره فقط خود ستاپ برنامه و همون چند تا برنامه که گفتم نصب میشه/ ولی توی این labtop که هرچی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم من میگم گرافیکش جواب نمیده شما هم با توجه به توضیح که بالا درمورد دستگاه دادم نظرتون رو بفرمایید. :lay: با تشکر:lay:

iraj_kh
1st July 2012, 19:29

با تشکر

درود

مشکل از کرک هست غیر استاندارد است.احتمالا بازی اورجینال نبوده.شما کرک دیگری رو دریافت کنید و تست کنید.اگر مشکل حل نشد درایور گرافیک رو دانلود کرده و آبدیت نمایید.

M.Salehi
1st July 2012, 19:54
[QUOTE=M.Salehi;216179]

با سلام دوست عزیز

ولی روی سون هم جواب میده

موفق باشید

[/QU
با سلام خدمت دوست عزیز/ روی دستگاه خودم که ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 و یه ویستا سرویس پک 2 (که توی ویستا ویندوزم اکتیو هم نیست)دارم. بازی رو نصب میکنم directx و physx nvidia ویکی دوتا برنامه دیگه هست که میرزه و بازی بدون مشکل توی هر دوتا ویندوز اجرا میشه/ ضمنا کرکی نداره فقط خود ستاپ برنامه و همون چند تا برنامه که گفتم نصب میشه/ ولی توی این labtop که هرچی فکر میکنم به نتیجه ای نمیرسم من میگم گرافیکش جواب نمیده شما هم با توجه به توضیح که بالا درمورد دستگاه دادم نظرتون رو بفرمایید. :lay: با تشکر:lay:

با سلام
دوست عزیز مقدار گرافیک شما کم نیست اگه کم میاورد از بازی بیرون میومد
شما درایور کارت گرافیکتون رو از تاپیک زیر پیدا کنید و نصب کنید به احتمال زیاد مشکل حل بشه

http://kiansat.kim/showthread.php?t=41105

Mahdi3
1st July 2012, 21:53
[QUOTE=Mahdi3;216188]

با سلام
دوست عزیز مقدار گرافیک شما کم نیست اگه کم میاورد از بازی بیرون میومد
شما درایور کارت گرافیکتون رو از تاپیک زیر پیدا کنید و نصب کنید به احتمال زیاد مشکل حل بشه

http://kiansat.kim/showthread.php?t=41105

عزیز کارت گرافیک این لب تاب INTEL است آخرین ورژن چی میتونم نصب کنم؟ http://kiansat.kim/images/smilies/%2881%29.gif با تشکر:0018:

M.Salehi
2nd July 2012, 10:21
[QUOTE=M.Salehi;216204]

عزیز کارت گرافیک این لب تاب INTEL است آخرین ورژن چی میتونم نصب کنم؟ http://kiansat.kim/images/smilies/%2881%29.gif با تشکر:0018:

سلام اقا مهدی
بنده فکر کردم کارت گرافیکش جیفرس هست شما باید مدل و مشخصات دقیق کارت گرافیک رو بدست بیارید تا بشه درایور رو پیدا کنیم

موفق باشید

Mahdi3
2nd July 2012, 13:21
سلام اقا مهدی
بنده فکر کردم کارت گرافیکش جیفرس هست شما باید مدل و مشخصات دقیق کارت گرافیک رو بدست بیارید تا بشه درایور رو پیدا کنیم

موفق باشید

سلام جناب صالحی عزیز مشخصاتش Mobile intel (R) GMA 4500 MHD است.

M.Salehi
3rd July 2012, 13:31
سلام جناب صالحی عزیز مشخصاتش Mobile intel (R) GMA 4500 MHD است.

سلام اقا مهدی عزیز
دارم دنبال درایورش میگردم متاسفانه فعلا پیدا نکردم

موفق باشید

colomb
20th September 2012, 12:12
دوست عزیز این بازی pre-activated هست که باید بصورت run as administor اجرا بشه تا درست نصب شود.در ضمن شما باید sp2 ویندوز ویستا رو دانلود و نصب کنید تا این بازی اجرا بشه.

Mahdi3
12th November 2012, 14:13
دوست عزیز این بازی pre-activated هست که باید بصورت run as administor اجرا بشه تا درست نصب شود.در ضمن شما باید sp2 ویندوز ویستا رو دانلود و نصب کنید تا این بازی اجرا بشه.

با سلام وتشکر دوست عزیز با تغییر ویندوز ویستا که نصب بود به ویندوز32bit ultimate 7 مشکلش حل شد البته اگر ویندوز ویستا sp2 هم نصب میکردم حتما بازم اجرا میشد چون اگر اشتباه نکنم sp2 ویستا همون نسخه ultimate میشه یه سوال هم داشتم بازی pre-activated هست یعنی چی؟

M.Salehi
12th November 2012, 18:28
با سلام وتشکر دوست عزیز با تغییر ویندوز ویستا که نصب بود به ویندوز32bit ultimate 7 مشکلش حل شد البته اگر ویندوز ویستا sp2 هم نصب میکردم حتما بازم اجرا میشد چون اگر اشتباه نکنم sp2 ویستا همون نسخه ultimate میشه یه سوال هم داشتم بازی pre-activated هست یعنی چی؟

سلام اقا مهدی
خوشحالیم از اینکه مشکل بازی حل شده ...چون قبلا منهم با چنین مشکلی درگیر بودم یادم افتاد که تو ویندوز سون و ایکس پی سرویس پک 3 جواب داده بود

موفق باشید

colomb
17th November 2012, 17:02

دوست عزیز pre-activated یعنی از پیش فعال شده.به فعالسازی و کرک کردن نیازی نداره.