PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کد بایوس لب تاب

aslam0111
3rd July 2012, 00:29
سلام دوستان ومدیران خواهش میکنم کمکم کنید تور خدا من لب تاپ سونی دارم الان روشن میکنم کدبایوس میخواه دکمه اف2 و اف8 نمیشه روی کد بایوس میخواه خواهش میکنم منو کمکم کنید

Meisam-Alishahi
13th July 2012, 17:22
سلام دوستان ومدیران خواهش میکنم کمکم کنید تور خدا من لب تاپ سونی دارم الان روشن میکنم کدبایوس میخواه دکمه اف2 و اف8 نمیشه روی کد بایوس میخواه خواهش میکنم منو کمکم کنید

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز اين مشكل با پروگرام كردن آي سي بايوس و در بعضي از مدل ها با تعويض آي سي security اين مشكل حل ميشود.

موفق باشيد

haji13399
31st July 2012, 11:43
با سلام میشه برام توضیح بدید چطور میشه آی سی security تشخیص داد از لحاظ ظاهری وچطور میشه این آی سی را پروگرام کرد آیا این آی سی مثل بایوس سازندش شرکت های خاصی هستند ونامشون چیست یعنی روی آی سی چه چیزی نوشته شده اگرامکان داره چندتا عکس برام بگذارید چندجا پرسیدم هیچکس بلد نیست یا بلدهستند درست جواب نمی دهند ممنون میشم جواب بدید

janahi7
30th May 2013, 11:29
اگر منظورتون پسورد بایوسی هست که کارخونه واسه لب تاپ وارد کرده یه سایت ایرانی هست که سرویس تگ لب تاپ ( ته لب تاب نوشته ) رو بهش می دی همون لحظه پسورد رو بهت میده فکر کنم 5 تومن ازتون می گیره ولی ارزشش رو داره .
اسم سایته parsnod.ir هستش