PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل هارد اکسترنال

mamalyk
10th July 2012, 16:05
من یه هارد اکسترنال سامسونگ دارم که از ریسیور روش چیز ضبط کرده بودم ولی الان اطلاعاتم رو نه در ریسیور نشون میده و نه در کامپیوتر ، اما ظرفیت هاردم مثل قبله یعنی اگه قبلا 100 گیگ از هاردم پر بود الان هم کامپیوتر ظرفیت هارد رو مثل قبل نمایش میده ولی چیزی درونش نیست و خالیه !

ممنون میشم کمکم کنید

Meisam-Alishahi
13th July 2012, 18:42
من یه هارد اکسترنال سامسونگ دارم که از ریسیور روش چیز ضبط کرده بودم ولی الان اطلاعاتم رو نه در ریسیور نشون میده و نه در کامپیوتر ، اما ظرفیت هاردم مثل قبله یعنی اگه قبلا 100 گیگ از هاردم پر بود الان هم کامپیوتر ظرفیت هارد رو مثل قبل نمایش میده ولی چیزی درونش نیست و خالیه !

ممنون میشم کمکم کنید

هوالعليم

با سلام ، احتمال ويروسي بودن هارد شما زياد است كه احتمالا Hidden شده است اگر از ويندوز xp استفاده ميكنيد به اين مسير برويد ابتدا وارد My Computer و سپس در سربرگ بالا گزينه Tools بعد folder options و سپس سربرگ view و در جدول پايين در قسمت Hidden files and folders گزينه show Hidden files and folders را بزنيد بعد تيك هاي عبارات زير را برداريد

Hide extensions for known file type , hide protected operating system filse
Launch folder windows in a separate process

حال بعد از برداشتن تيك عبارات مذكور بر روي دكمه ok كليك نماييد اگر فايل فقط ويروسي شده باشد و ويروس فعال نباشد بايد همه محتويات هارد بصورت Hidden نمايش داده شود اما اگر ويروس در سيستم شما همچنان فعال باشد شما بعد از برداشتن تيك هاي عبارات بالا و بعد از بستن پنجره مذكور اگر دوباره به همان مسير برگرديد خواهيد ديد كه دوباره همان تيك هايي كه برداشتيد فعال شده اند.

موفق باشيد