PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت کابل انتقال تصویر لبتاپ بهTV

SHAHRAM1048
16th July 2012, 11:03
سلام
لبتاپ با خروجی USB و فیش 15 پین
تلویزیون فیش R 232 و AUDIO IN VIDEO IN
اگر بخواهم انتقال تصویر DVB از لبتاپ به TV داشته باشم چکار باید کرد ویا آیا امکان وصل dvb skystar usb به تلویزیون و دیدن شبکه های ماهواره هست و راهکار چیست؟ ضمن تشکر از اساتید

دو ک س رنج بیهوده بردند سعی بی بایده کردتد
یکی آنکه اندوخت و نخورد
دیگر آنکه آموخت و نکرد

iraj_kh
16th July 2012, 12:49
سلام
لبتاپ با خروجی USB و فیش 15 پین
تلویزیون فیش R 232 و AUDIO IN VIDEO IN
اگر بخواهم انتقال تصویر DVB از لبتاپ به TV داشته باشم چکار باید کرد ویا آیا امکان وصل dvb skystar usb به تلویزیون و دیدن شبکه های ماهواره هست و راهکار چیست؟ ضمن تشکر از اساتید

دو ک س رنج بیهوده بردند سعی بی بایده کردتد
یکی آنکه اندوخت و نخورد
دیگر آنکه آموخت و نکرد

درود

دوست عزیز در ابتدا باید گفت که اگر قصدتان مشاهده کانلهای ماهواره به صورت مستقیم از لب تاپ هست خیلی راحت میشود با کابل HDMI این مسئله رو حل کرد اگر لب تاب شما این ورودی رو داشته باشه که الان اکثر لب تاب ها دارند.در صورت نداشتن میتونید از کابل نرو مادگی rs232 استفاده کنید که یکیش رو به رسیور زده و دیگری به ورودی لب تاب به راحتی میتونید تصویری رو از لب تاب داشته باشید.ولی در این حالت ها نمیتوانید ضبط تصویر داشته باشید که اون نیازمند کارت TV یا DVB کارت هست.

SHAHRAM1048
17th July 2012, 00:41
سلام.ضمن تشکر از توجه جنابعالی دقت بفرمایید عرض بنده این بود که صفجه مانیتور لبتاپ با مشخصات (acer 5250) را به تلویزیون انتقال بدم خروجی لبتاب سوکت AVG پین 15 و USB ورودی تلویزیون VIDEO IN ضمنا کارت DVB SKYSTAR USB میباشد که هیچ خروجی به غیر از فیش USB که به کامپیوتر نصب میگردد ندارد.

iraj_kh
17th July 2012, 02:15
سلام.ضمن تشکر از توجه جنابعالی دقت بفرمایید عرض بنده این بود که صفجه مانیتور لبتاپ با مشخصات (acer 5250) را به تلویزیون انتقال بدم خروجی لبتاب سوکت AVG پین 15 و USB ورودی تلویزیون VIDEO IN ضمنا کارت DVB SKYSTAR USB میباشد که هیچ خروجی به غیر از فیش USB که به کامپیوتر نصب میگردد ندارد.

چون تلویزیون جدید نبوده و ورودی HDMI نداشته.اگر کارت DVB شما پرتابل باشد میتوانید تبدیل خروجی RF استفاده نمایید و به تلویزیون متصل نمایید.که تنها در فعالیت های بکه ای محدود میشود جهت نمایش.ولی اگر بخواهید تمامی فعالیت های لب تاپ را در تلویزیون نمایش دهید.در اینصورت باید دنبال مبدل USB به سه فیش باشید که پیدا خواهید کرد.

SHAHRAM1048
17th July 2012, 08:49
سلام .ایرج عزیز با تشکر مجدد فکر کنم فیش RF یک طرف فیش آنتن طرف دیگر خروجی صدا و تصویر . کارت دی وی بی اسکای استار 2 USB پرتابل میباشد که هیچگونه خروجی صدا و تصویری ندارد باید از لبتاب خروجی گرفت با این تفاضیل اگر راهنمایی یا نقشه ساخت یو اس بی به تصویر و صدا را مبذول فرمایید نهایت تشکر را دارم توضیحا من کابل تبدیل R232 به USB راهم دارم البته اگر امکان دریافت تصویر از خروجی R232 باشد.

iraj_kh
17th July 2012, 21:24
سلام .ایرج عزیز با تشکر مجدد فکر کنم فیش RF یک طرف فیش آنتن طرف دیگر خروجی صدا و تصویر . کارت دی وی بی اسکای استار 2 USB پرتابل میباشد که هیچگونه خروجی صدا و تصویری ندارد باید از لبتاب خروجی گرفت با این تفاضیل اگر راهنمایی یا نقشه ساخت یو اس بی به تصویر و صدا را مبذول فرمایید نهایت تشکر را دارم توضیحا من کابل تبدیل R232 به USB راهم دارم البته اگر امکان دریافت تصویر از خروجی R232 باشد.

درودی دگر

محصول زیر نامش تبدیل USB2.0 به Audio in, S-Video in
Easy Video/ Audio Capture هست و فکر میکنم نهایتا 5 تومن قیمتش باشد که در بازار به وفور یافت میشود.

SHAHRAM1048
24th July 2012, 14:09
ایرج جان من چندین فروشگاه جهت خرید مراجعه کردم وچون اسمشو نمی دونستم موفق به خرید نشدم.
نهایت تشکر از اطلاع رسانی (مخصوصا عکسی که گذاشتی) را دارم و همچنین تبریک به مدیریت بابت انتخاب آگاهانه و مسیولیت پذیر شما مدیران دلسوز و مجرب در اکثر بخشها.

hasanzsat
24th July 2012, 23:12
ایرج جان من چندین فروشگاه جهت خرید مراجعه کردم وچون اسمشو نمی دونستم موفق به خرید نشدم.
نهایت تشکر از اطلاع رسانی (مخصوصا عکسی که گذاشتی) را دارم و همچنین تبریک به مدیریت بابت انتخاب آگاهانه و مسیولیت پذیر شما مدیران دلسوز و مجرب در اکثر بخشها.
بادرود
دوست گرامی چون پیگیر هستید خدمتتان عرض میکنم کپچر معرفی شده یک مبدل انالوگ به
دیجیتال است که ورودی انالوگ صدا و تصویر را به دیجیتال تبدیل و از طریق پورت USBدر مونیتور لپ تاب دریافت میشود.
تنهاراه شما با امکانات لپ تابتان استفاده از تله ویزیون هایی است که دارای پورت ورودی VGAهستند.

SHAHRAM1048
25th July 2012, 11:25
ایرج جان سلام مجدد.
ظاهرا خواسته من بر عکس توضیحات شماست
من با دی وی بی اسکای استار2 usb کانالهای ماهواره را در صفحه مونیتور لبتاب دارم و میخوام به تلویزیون انتفال بدم که هدف از اینکار تا تعمیر رسیور که رو بوت مانده از dvb استفاده کنم.
ضمنا اکر لطف کنی یه تعمیرکار جهت سرویس (1-رسیور آی استار30000 جهت فلش پروگرام 2-رسیور استار ست مشگل جی تک 3-تلویزیون پروجکش 4-دی وی دی خانواده سامسونگ) در محدوده شمال شرقی تهران معرفی کنی ممنون میشم با پوزش از اینکه درخواست خود را اینجا مطرح کردم
)

M.Salehi
26th July 2012, 10:38
با سلام
دوست عزیز با بررسی مشخصات فنی و فیزیکی لب تاب شما مشخص شد
که خروجی تصویر برای اون در نظر گرفته نشده
از اونجایی که خروجی تصویر رو فقط از راه کارت گرافیک میتوان گرفت فکر میکنم شما نمیتونید ار این طریق از لب تاب تصویر بگیرید و این کاری ناممکن هست

با تشکر از پاسخگویی دوست عزیزم جناب خسروانی عزیز
دستگاه معرفی شده ایشان کارت کپچر اکسترنال میباشد و برای وارد کردن تصویر به لب تاب بدرد میخوره نه خارج کردن تصویر

مشخصات لب تاب شما این باید باشه

مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم

پردازنده:AMD E-300 Dual Core 1.6 GHz - Cache 1 MB - BUS 1066 MHz

حافظه:2 GB DDR3

هارد دیسک:500 GB 5400 RPM

کارت گرافیک:ATI Radeon HD 6310M DDR3 256 MB UpTo 1695 MB

صفحه نمایش:15.6" - Bright LED

امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - فاقد بلوتوث - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - VGA Port

سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Microsoft Windows 7

نام ها ديگر : Acer 5250

گارانتی:
سازگار

اگه مشخصات درست باشه لب تاب شما خروجی VGA داره در این صورت میتونید به مونیتور یا تلویزیون های جدید السیدی که ورودی VGA دارند متصل و براحتی استفاده کنید
اگه دراین مورد ذکر شده مشکلی بود در خدمتیم

با آرزوی موفقیت برای شما

SHAHRAM1048
27th July 2012, 22:57
سلام
ضمن تشکر مشخصات لبتاب به شرح ذیل میباشد.

Acer Brand
Aspire Series
5250 Model
AMD E350 CPU
AMD radeon HD 6310
ACER Nplify 802.11b/g/n
2GB DDR3 memory
320 HDD
DVD RW Drive
15.6 WXGA LCD
6250 ATI VGA
حال در صورتی که بخواهم انتقال تصویر امکان پذیر باشد چه چیزی به سیستم اضافه کنم.

hasanzsat
27th July 2012, 23:55
سلام
ضمن تشکر مشخصات لبتاب به شرح ذیل میباشد.

Acer Brand
Aspire Series
5250 Model
AMD E350 CPU
AMD radeon HD 6310
ACER Nplify 802.11b/g/n
2GB DDR3 memory
320 HDD
DVD RW Drive
15.6 WXGA LCD
6250 ATI VGA
حال در صورتی که بخواهم انتقال تصویر امکان پذیر باشد چه چیزی به سیستم اضافه کنم.
با درود
اگر بخواهید هزینه کنید از مبدلهایVGAبه ویدیو باید استفاده کنید.که قیمت نسبتا بالایی دارند

SHAHRAM1048
28th September 2012, 21:38
با سلام وتشکر
طی بررسی انجام شده جنابHASANSATبدرستی میفرمایید و این انتقال فقط توسط مبدل انجام پذیر است که قیمت حدودا مبلغ پنجاه هزار تومان میباشد و اصلا بصرفه نیست و در پایان عرض ارادت احترام به دوستان که از همکاری جهت رفع مشگل دریغ ندارند.