PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه تاخو زيمنس

حميد ذوالعلا
23rd July 2012, 23:27
اين برنامه جهت كم كردن كيلومتر از ايسيو زيمنس ميباشد.
البته برنامه كيجن دارد و من كيجن انرا ندارم .
دوستانيكه تخصصي در برنامه نويسي دارند يه تستي بزنند ببينند ميشه اين برنامه را بدون كيجن كرد.
باتشكر

حميد ذوالعلا
23rd July 2012, 23:41
:1205219183:دوستان عزيز اين برنامه تا كيجن ان حذف نشود كاربرد ندارد.
دوستانيكه قصد دانلود و كار بروي برنامه (بدون كيجن كردن) را دارند .حتما انتي ويروس بروز داشته باشند.
باتشكر

AnTi
24th July 2012, 02:36
سلام

این برنامه مربوط به چه شرکتیه ؟

اگه ایرانیه که هیچ ولی اگه خارجیه کرکش کنم ...

دوستانی که مطلع هستند لطفا اطلاع رسانی کنند ...

موفق باشید.

sajadnasirpor
24th July 2012, 11:31
سلام

موفق باشید.
سلام دوست عزیز این برنامه خارجیه که با قفل usbکار میکنه ببین اگه زحمت نیست میتونی این برنامه رو کرکش کنی با تشکر:304019_mcsmiley4:

vahid khavarani
24th July 2012, 12:26
سلام

موفق باشید.
با سلام این برنامه اصلش خارجیه ولی ظا هرا چند نفر آن را در ایران کرک کرده و به نام خود میفروشند

AnTi
24th July 2012, 12:31
برنامه ای که جناب ذوالعلی گذاشته اند اینه . مشکلشم اینه که فقط یه کیلومترهای خاص رو اعمال میکنه در حقیقت یه موتور Search & Replace از قبل برنامه ریزی شده است.

اگه تا 2 روز دیگه کسی مدعی نشه کرک شدش رو میذارم .

AnTi
24th July 2012, 12:42
سلام دوست عزیز این برنامه خارجیه که با قفل usbکار میکنه ببین اگه زحمت نیست میتونی این برنامه رو کرکش کنی با تشکر

اینطور که از ظاهر برنامه پیداست مربوط میشه به آقای محمد هادی سعیداوی (M.H.S)
و شرکت پیشگامان خودرو سنجش (P.K.S) - برنامه نویسی شهروز رحیمی سرشت ( شرکت موتور آزما ثمین )

کرک کردن اینم کاری نداره ولی ظاهرا ... به وارث ضرر میزنه .

موفق باشید.

sajadnasirpor
24th July 2012, 13:25
و شرکت پیشگامان خودرو سنجش (P.K.S) - برنامه نویسی شهروز رحیمی سرشت ( شرکت موتور آزما ثمین )

موفق باشید.سلام دوست عزیز حرف شما کاملا درسته و همه اونا همه این برنامه ها رو کرک کردن و همین برنامه ای که شما زحمتش رو واسه کد کلید رو کشیدین اگه با اونا باشه میگن مال خود ماست اگهبنا بر این باشه باید هیچکی بغیر از اونا نباید به این برنامه ها دسترسی داشته باشه و حال شما با اون برنامه ای که واسه
کد کلید زحمتش رو کشیدین همه بچه های سایت رو از دردسر پیدا کردن کد کلید راحت کردین که اجرتون با خدا و حالا اگه یه برنامه واسه کیلومتر هم باشه که اونم زحمتش گردن شماست همه ما دعاگوتون هستیم ببخشید یکمی زیاده روی کردم با تشکر کوچیک شما سجاد

m.aminifar
24th July 2012, 13:40

موفق باشید.

سلام:کرک شدش در بازار موجود ولی از قرار معلوم کارایش کم شده

حميد ذوالعلا
24th July 2012, 13:58

موفق باشید.
سلام
جناب مهندس رضوي خسته نباشيد.بله به احتمال زياد اين برنامه مربوط به اقاي سعيد اوي ميشود.
هر طور كه خود صلاح ميدانيد عمل كنيد.
باتشكر

AnTi
24th July 2012, 19:49
ببینید دوستان نرم افزاری که ساخت بچه های خودی (ایرانی) باشه واقعا ظلمه که کرک بشه در هر صورت زحمت کشیده اند

حالا کار ندارم در اکثر موارد قیمت های نجومی دارند. این دیگه کم لطفی و بی انصافی خودشون هست !

میتونید شبیه سازی و به روش مهندسی معکوس برنامه رو بازنویسی کنید اینطوری نه از نظر شرع و وجدان و نه از نگاه عرف و قانون مشکلی به همراه ندارد

از طرفی به پایین ترین قیمت بفروشید که هم یه رقابتی بشه و قیمت ها بیاد پایین و هم سطح کیفی کار بره بالا .

از کرک کردن نرم افزار های ایرانی معذورم .

به این ترتیب فقط کرک برنامه ای که جناب آقای ذوالعلی گذاشته اند رو ریلیز میکنم به شرطی که تا فردا شب از مالکش خبری نشه !

موفق باشید.
.

rasty
28th July 2012, 13:04
با سلام
جناب مهندس رضوی واقعا ممنون از برنامه های مفیدی که تو این مدت در اختیار اعضای سایت قرار دادید.در ضمن منتظر کرک برنامه ای که اقای ذوالعلی در سایت قرار داده بودند هم هستیم.
با تشکر

carelectronic
28th July 2012, 15:48
خیلی جالبه اونی که برنامه رو می نویسه میاد میفروشه عیبه ولی کرک کردن و....... اینا عیب نیست
مگه شما کیلومتر مشتری کم می کنین پول نمی گیرین؟ یا کد در میارین پول نمیگیرین؟

اگه شما مجانی کار میکنین ما هم مجانی میزاریم دانلود کنین

AnTi
28th July 2012, 17:34
سلام
صرفا جهت اطلاع :

این برنامه ای که الان روی سایته و جناب ذوالعلا گذاشته اند قبلا یک بار کرک شده است

و دوباره قفل گذاری (Enigma Protector) شده است.

قفل اولیه سخت افزاری و از نوع دانگل (Tinyشرکت منشور سیمین) بوده است

یعنی از آنجا که قفل اولیه ایرانی است پس برنامه نویس هم ایرانی است.

موفق باشید.

mtco
28th July 2012, 23:31
متاسفانه اکثر ما ایرانیها عادت داریم یه نفر زحمت بکشه بقیه بخورند اگه میگید فلان برنامه از روی نرم افزار خارجی کرک شده پس تا حالا کجا بوده شما لطف کنید چند تا برنامه مثل این از خارج بزارید تا دوستان کرک کنند نه زحمت بقیه رو هدر بدید و کرک رو کرک بذارید.:702619_mornincoffee

AnTi
29th July 2012, 03:26
به شخصی برنخوره ولی بنظر من اصل و اساس اینکار ( کاهش کیلومتر ) مورد داره

حالا چه برسه به تولید نرم افزار برای اینکار و کرک و ... .

چون همه میدونن که اغلب برای چه مواردی استفاده میشه .

فرض مثال این نرم افزاری که جناب ذوالعلا پیوست کرده اند رو یه نفر براش زحمت کشیده با یه منبعی نوشته است

بعد یه فرد یا افرادی همین نرم افزار رو کرک کرده اند و با قفلی که خودشون گذاشته اند

بعنوان سورس به ده ها نفر دیگه هم فروخته اند که باز جالبه همه ی اینا ادعای مالکیت نرم افزار رو دارند ... !!!؟؟؟

سال گذشته دکتر توکلی (شرکت مهاد صنعت) به نمایندگی از بقیه شرکت ها با این افراد درگیری داشت و خلاصه شده ماجرایی ... بماند.

------------------------------

حقیقتا بنده الگوریتم اینکارو پیدا کردم و قصد داشتم نرم افزار رو خودم بنویسم و رایگان در اختیار عموم قرار بدم ولی با این تفاصیل کلا منصرف شدم.

راستی چون بعضیا نگن ... . تو ورژن بعدی (1.4) ACDecoder فقط قابلیت خواندن کیلومتر از فایل ای سی یو زیمنس رو هم اضافه میکنم

------------------------------

دوستان مدیریت اگه صلاح میدونن فکر میکنم تاپیک بسته بشه بهتره

موفق باشید.

.

farshid1365
29th July 2012, 04:09
سلام
با تشکر از مهندس رضوی که با نرم افزار پیدا کردن کد سوییچ همه مارو شرمنده کردید ولی دعای خیر همه ما پشت سر شماست . اقای رضوی برنامهای رو که شما مینویسید اسم و تلفن شما روش مندرجه پس چرا کسی میخواد برنامه رو کپی کنه به نظر اگر شما بر روی برنامه خودتون کرک بزارین تا کسی نتونه اونو بفروشه و به نام خودش ثبتش کنه بهتر باشه .
ممنون ارادتمند همه فرشید

حميد ذوالعلا
29th July 2012, 13:13
سلام
از جناب مهندس رضوي كمال تشكر را دارم.
بدون شرح
تاپيك قفل شد