PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی وکمک درموردفلش سیلیکون پاور16گیگ

A.victory
28th July 2012, 05:23
باسلام وتشکرازشمابخاطرچنین وبسایت آموزنده: فلش به ریسیور وصل بود اونو ازداخل یو اس بی بیرون آوردم وبه کامپیوتروصل کردم برای کپی اطلاعاتش! پیام(فرمت)داد....امانه فرمت میشه وهم ظرفیتش(0) شده .هرکاری کردم راه نیوفتاد(نرم افزاری)حالااز شمادوستان تقاضای راهنمایی دارم. باتشکرفراوان

M_Repair
28th July 2012, 09:44
باسلام وتشکرازشمابخاطرچنین وبسایت آموزنده: فلش به ریسیور وصل بود اونو ازداخل یو اس بی بیرون آوردم وبه کامپیوتروصل کردم برای کپی اطلاعاتش! پیام(فرمت)داد....امانه فرمت میشه وهم ظرفیتش(0) شده .هرکاری کردم راه نیوفتاد(نرم افزاری)حالااز شمادوستان تقاضای راهنمایی دارم. باتشکرفراوان

باسلام

شما توسط نرم افزار زیر فرمت کنید ببینید فرمت میشه یاخیر

دانلود (http://kiansat.kim/attachment.php?attachmentid=51641&d=1331466977)

A.victory
29th July 2012, 20:23
سلام :با اینکه من عضو گروه ویژه نیستم ونتونستم ازپست شمااستفاده کنم"بازهم تشکر میکنم و ,,,; موفق باشی.:416721_390421_Laie_

A.victory
31st July 2012, 22:28
بلاخره عضو شدم واما،....دوست عزیز:متاسفانه قبلا از این نرم افزار استفاده کرده بودم مشکل حل نشد ،زمانیکه وصل میشم اولا ظرفیت رو 0 نشون میده دومأ فقط دو گزینه FAT ,NTFS رو نشون میده ! لطفا راهنمایی کنید !! بازهم تشکر+