PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی هارد اینترنال ساتا

mohammadbist
29th July 2012, 11:25
سلام دوستان
دو تا هارد ساتا هست که معیویند، هارد ها رو که تکان میدم هیچ صدایی ازشون شنیده نمیشه، ولی وقتی میخام هاردها رو با نرم افزارهای هایرن ریپیر کنم در زیر صفحه سیاه پیغام میده و میگه
Please Insert System Disk and press Enter to boot
وقتی به سیستم هم که میزنم همین پیام رو میده سی دی ویندوز هم گذاشتم باز هم همین پیام رو میده و هیچ کار دیگه ای انجام نمیشه علت چیست؟

:HDD Models

Western Digital , 500 GIG , Model: WD5000AADS
Samsung , 160 GIG , Model : HD162HJ

M.Salehi
29th July 2012, 11:37
سلام دوستان
دو تا هارد ساتا هست که معیویند، هارد ها رو که تکان میدم هیچ صدایی ازشون شنیده نمیشه، ولی وقتی میخام هاردها رو با نرم افزارهای هایرن ریپیر کنم در زیر صفحه سیاه پیغام میده و میگه
Please Insert System Disk and press Enter to boot
وقتی به سیستم هم که میزنم همین پیام رو میده سی دی ویندوز هم گذاشتم باز هم همین پیام رو میده و هیچ کار دیگه ای انجام نمیشه علت چیست؟

:HDD Models

Western Digital , 500 GIG , Model: WD5000AADS
Samsung , 160 GIG , Model : HD162HJ

سلام اقا محمد عزیز
شما اول از همه کابلهای دیتا و پاور رو چک و یا تعویض کنید
دوم از ستاپ سیستم چک کنید هارد توسط سیستم شناسایی میشود یا خیر
سوم در صورت امکان روی یک سیستم دیگه تست کنید

در نهایت به نظر بنده اگه با این سه روش پاسخ نداد احتمالا مشکل سخت افزاری پیدا کردند

mohammadbist
2nd August 2012, 12:07
سلام دوستان
بنده کابل برق و ساتا رو تعویض کردم باز هم مشکل برطرف نشد. کلا با یک سیستم دیگه تست کردم باز هم همون پیغام رو میده. آیا راه تعمیر داره و میشه درستش کرد یا اینکه کلا خراب شده؟
:416721_390421_Laie_:416721_390421_Laie_:416721_39 0421_Laie_