PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با تصویر hdmi کنسول xbox

mani.s
2nd August 2012, 14:39
با سلام

من یه کنسول ایکس باکس دارم که به دلایلی اکثر وقتها مجبورم کابل hdmi را قطع و وصل کنم از پشت کنسول...
متاسفانه این بار که وصل کردم خروجی hdmi تصویر نمیدهد.کابل سالم و تلوزیون هم مشکلی نداره جای پورت کابل هم سالم به نظر میاد ولی وقتی کنسول را روشن میکنم بر روی tv فقط یه لحظه میرنه conect و بعد که اتصال بر قرار نمیشه میزنه سیگنال ندارید.
چه قطعه سخت افزاری از کنسول مشکل داره؟
با کابل خروجی و ورودی تصویر دارم فقط مشکل تصویر با کابل hdmi هست

علیزاده علی
2nd August 2012, 18:28
با سلام

من یه کنسول ایکس باکس دارم که به دلایلی اکثر وقتها مجبورم کابل hdmi را قطع و وصل کنم از پشت کنسول...
متاسفانه این بار که وصل کردم خروجی hdmi تصویر نمیدهد.کابل سالم و تلوزیون هم مشکلی نداره جای پورت کابل هم سالم به نظر میاد ولی وقتی کنسول را روشن میکنم بر روی tv فقط یه لحظه میرنه conect و بعد که اتصال بر قرار نمیشه میزنه سیگنال ندارید.

سلام و خسته نباشيد
دوست گرامي با يك كابل مطمين تست نماييد
و نتيجه را اعلام كنيد

M.Salehi
2nd August 2012, 19:44
با سلام

با سلام دوست عزیز
وقتی دستگاه ایکس باکس و السیدی شما هر دو در حالت روشن بودن کابل HDMI رو از دستگاه جدا یا متصل کنید جرقه ای بین دو سر سوکت ایجاد میشود
بارها دیده شده در چنین حالتی چیپ خروجی تصویر HDMI صدمه دیده و در مواردی هم به قطعات السیدی صدمه میزند
برای جلو گیری از این حادثه باید در هنگام تعویض و جابه جایی فیش تصویر هر دو دستگاه خاموش باشند

موفق باشید