PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد گوشی آب خورده نوکیا X6

msarian9
7th August 2012, 01:27
دوستان من یک گوشی نوکیا X6 -16 گیگ دارم که افتاد تو آب دریا و بردش سوخت . هرجا مراجعه کردم برد اصلی رو نداشتن و میگفتن وارد کشور نشده و حتی اگر داشته باشن بخاطر هزینه بالا تعمیرش بصرفه نیست . حالا تونستم یک شرکت واردکننده برد اصلی پیداکنم که با دریافت 155 هزارتومان برد اصلی رو تعویض میکنه . میخوام بدونم با توجه به قیمت گوشی کارکرده و این مطلب که با تعویض برداصلی تقریبا یک گوشی نو دراختیارخواهیم داشت دوستان توصیه میکنن تعمیرات انجام بدم یا اینکه بی خیالش بشم و از گوشی بعنوان اسباب بازی دخترکم استفاده کنم ؟:227021_Laie_43:

hosaini 2000
7th August 2012, 12:35
دوستان من یک گوشی نوکیا X6 -16 گیگ دارم که افتاد تو آب دریا و بردش سوخت . هرجا مراجعه کردم برد اصلی رو نداشتن و میگفتن وارد کشور نشده و حتی اگر داشته باشن بخاطر هزینه بالا تعمیرش بصرفه نیست . حالا تونستم یک شرکت واردکننده برد اصلی پیداکنم که با دریافت 155 هزارتومان برد اصلی رو تعویض میکنه . میخوام بدونم با توجه به قیمت گوشی کارکرده و این مطلب که با تعویض برداصلی تقریبا یک گوشی نو دراختیارخواهیم داشت دوستان توصیه میکنن تعمیرات انجام بدم یا اینکه بی خیالش بشم و از گوشی بعنوان اسباب بازی دخترکم استفاده کنم ؟:227021_Laie_43:

سلام
با اینکه میدونم گوشیتون رو گرون خریدین...ولی ابتدا باید ببینین که تشخیص تعمیر کار چی بوده و برآورد هزینه چقدره..
اگه مشکل زیاد حاد نیست و با تعمیر گوشیتون راه می افته و هزینه به صرفست توصیه میکنم تعمیر کنین در غیر اینصورت باید ببینین برد جدید چقدر کیفیت داره چون مطمئناً کیفیت برد اصلی رو نداره و میزان ریسک استفادش بالاست پس منتظر باشید تا همکارانی که این بردهارو استفاده کردن هم نظرشون رو اعلام کنن.
در غیر اینصورت بذارش کنار یا به عنان گوشی خاموش بفروشش به تعمیرکار دست بچه نده چون گوشی موبایل آلوده ترین و میکروبیترین وسیله در دست ما بزرگترهاست.

grive
8th August 2012, 01:43
سلام
همونطور که دوستمون گفتن باید دید مشکل برده شما چیه>
در ضمن بردی که شما میخای بخری در حده اصلی نخواهد بود