PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگزین کردن هایولتاژ 14004 تلویزیون سامسونگ به جای هایولتاژ M29221-031-068 تلویزیون پارس

pal-electronic
13th August 2012, 11:58
سلام
همانگونه که مستحضر هستید ، هایولتاژ فابریک تلویزیون های پارس با شاسی های اکوتو ، راب ، راین ، لیما ، دینو و غیره .... در بازار یافت نمیشود اگر هم باشد ، قیمت آن خیلی بالاست !
همکاران گرامی ما در عرصه تولید هایولتاژ اقدام به تولید و تبدیل هایولتاژ ها نمودند و به این صورت است که از هایولتاژ تلویزیون های دیگر استفاده نموده و توسط یک برد پایه های آن را جابجا می نمایند !
یک نمونه از این هایولتاژها M29221-031-068 می باشد که روی تلویزیون های پارس با شاسی CUC2003 استفاده میشود
بنده با جناب آقای مقدم و جناب بحرینی تماس گرفتم و مشخصات را جویا شدم ! اما هیچیک از دوستان همکاری ننمودند ! و با توجه به این موضوع خودم دست به کار شدم و مشخصات و نوع هایولتاژ را پیدا کردم .....
این هایولتاژ FSV-14A004C می باشد که در برخی از شاسی های تلویزیون سامسونگ به کار می رود که بنده نیز از ان استفاده نمودم و روی یک دستگاه تست کردم و نتیجه رضایت بخشی گرفتم
لازم به ذکر است که : با نصب این هایولتاژ تصویر هم از افقی و هم عمودی زیاد بود که توسط پتانسیومتر تغذیه ، بوبین و تنظیمات منومخفی برطرف شد
عکس برد هم ضمیمه شد
موفق باشید
58032

58033