PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش و ایپرام برای 7.4.4 23 و 91

aidin.r.o
15th August 2012, 17:55
سلام خدمت دوستان
مشکلی که من دارم اینه که توی سایت انواع و اقسام فایلهای فلش ایسیو 7.4.4 206 وجود داره ولی مشخص نیست که اینها برنامه تک سنسوره یا دو سنسور ؟؟؟

حقیقتش یکی دو هفته پیش یه ایسیو 7.4.4 206 برام آوردن که از اونور اومده بود و ورژنش نه 23 بود نه 91 بلکه 13 بود !! صاحب ماشین هم که این ایسیو روی ماشینش بود میگفت چراغ چک مدام روشن میشه . وقتی با دیاگ چک کردم دیدم خطای سنسور اکسیژن دوم رو میده ولی ماشین تک سنسوره هست . برا همین با برنامه فلش خامی که داشتم ایسیو رو مجددا پروگرم کردم ولی بعد استارت وقتی با دیاگ داشتم کنترل می کردم دیدم بازم همون خطای سنسور دوم رو زد ! یعنی برنامه ای که داشتم غلط بود .

لذا از اساتید محترم و دوستانی که فایلهای خام و بدون کد این ایسیو رو دارم خواهش میکنم زحمت کشیده و این 4 دسته فایل این ایسیو رو بشکل دسته بندی شده و مجزا تو این تاپیک آپلود کنن تا مای تازه کار مثه این موردی که عرض کردم ضایع نشیم !!

فایلهای درخواستی :
1- فایل ایپرام و فلش خام برای 7.4.4 تک سنسوره
2-فایل ایپرام و فلش بدون کد تک سنسوره
3-فایل ایپرام و فلش خام 7.4.4 دو سنسوره
4-فایل ایپرام و فلش بدون کد .4.4 دو سنسوره

ضمنا از دوستان تمنا میکنم فایلی رو که خودشون امتحان نکرده و از سالم بودنش کاملا مطمئن نیستن آپلود نفرماین .

با تشکر .

m.aminifar
26th August 2012, 01:38
چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟

:746319_rvsn11zrmkk3

سلام:این دامپ ها مربوط به ایسیو بوش 7.4.4هست و تک سنسوره بارها خودم استفاده کردم اخرین بار هم هفته قبل بود

برنامه خام بوش7.4.4-206 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=20076)