PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاشش یک سره انژکتور بنزین

marboty
24th August 2012, 16:58
با سلام خدمت اساتید محترم
خودرو سمند دوگانه سوز با دو ecu زیمنس به دلیل بد کار کردن موتور به من مراجعه کرده بعد از بررسی متوجه شدم که مشکل بد کار کردن از یکسره پاشش کردن یکی از انژکتور های بنزین است و علت آن خرابی ecu گاز که زیمنس lm می باشد است .
سوال من از اساتیید این است که آیا امکان تعمیر این ecu گاز وجود دارد؟
در صورت امکان تعمیر مراحل آن را توضیح دهید و به دلیل این که بنده در مورد تعمیرات ecu گاز هیچ اطلاعاتی ندارم لطفا اگر عکسی برای راهنمایی در این ضمینه دارید قرار دهید
با سپاس

mtco
25th August 2012, 00:55
اگه به نقشه سیم کشی نگاه کنی انژکتور ها از پایه های G1-G2-G3-G4 ایسیو گاز سیگنال میگیرند حالا کافیه پایه انژکتور مورد نظر را در مدار دنبال کنی تا به قطعه معیوب که احتمالا یکی از آیسی هاست برسی و با تعویضش مشکل را حل کنی.

marboty
25th August 2012, 15:44
اگه به نقشه سیم کشی نگاه کنی انژکتور ها از پایه های G1-G2-G3-G4 ایسیو گاز سیگنال میگیرند حالا کافیه پایه انژکتور مورد نظر را در مدار دنبال کنی تا به قطعه معیوب که احتمالا یکی از آیسی هاست برسی و با تعویضش مشکل را حل کنی.
باتشکر از راهنمایی شما
ولی همان طور که گفتم در تعمیر این ecu تجربه ای ندارم به چه صورت مسیر رو باید دنبال کنم؟

حميد ذوالعلا
26th August 2012, 02:16
باتشکر از راهنمایی شما
ولی همان طور که گفتم در تعمیر این ecu تجربه ای ندارم به چه صورت مسیر رو باید دنبال کنم؟
سلام
دوست عزيز تعمير ايسيو گاز بعلت نبود نقشه داخلي و همچنين قطعات جانبي.كمي مشكل ميباشد.
به احتمال زياد ايسيو خودرو شما اب خورده .ايسو را باز كنيد و مدار داخلي انرا از نظر قعطي و يا اب خوردگي بازديد كنيد.
بسيار ايسيو گاز داشتيم كه با همين ايرادات تعويض شده.