PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن چراغ چک

sajadnasirpor
26th August 2012, 13:06
سلام خدمت دوستان پژو 405 با ایسیو اس 2000 10 ال سی چراغ چک نداره و بعضی وقت ها قطع و وصل میشه با یه ایسیو دیگه امتحان کردم درست شد و ماشین روشن شد :lay:

علي اصلاني
26th August 2012, 13:56
سلام خدمت دوستان پژو 405 با ایسیو اس 2000 10 ال سی چراغ چک نداره و بعضی وقت ها قطع و وصل میشه با یه ایسیو دیگه امتحان کردم درست شد و ماشین روشن شد :lay:

با سلام

دوست عزيز
اول
بررسي كنيد ببينيد به ECU آب رسيده(آب خوردگي) يا نه؟ به نظر من در صورتي كه رد آب خوردگي داره اصلا كاري انجام نديد بهتره
دوم
فايل پيوست رو دريافت و موارد گفته شده رو تست بفرمائيد

موفق باشيد

sajadnasirpor
26th August 2012, 16:54
سلام دوستان بله داخل ایسیو آب رفته بود و بغل آی سی رگلاتور هم سولفاته زده بود زیر چسب و من هم پاکش کردم و فکر کنم یه مقاومتش کنده شده حالا اول باید آی سی رگلاتور رو تست کنمو تست کردم بین دو پایه aو b با اهمتر وقتی میزنم یه لحظه سوت میکشه اتصال میده

sajadnasirpor
27th August 2012, 09:30
سلام از دوستان کسی نیست بگه مقاومتی که تو برد کنده شده بجاش از چی استفاده کنم آیا از برد زیمینس میتونم بردارم و بعد چیکار کنم با تشکر

علي اصلاني
27th August 2012, 13:44
سلام از دوستان کسی نیست بگه مقاومتی که تو برد کنده شده بجاش از چی استفاده کنم آیا از برد زیمینس میتونم بردارم و بعد چیکار کنم با تشکر

شما يه مقاومت از برد زيمنس كه داريد جايگزين و نتيجه رو اعلام كنيد.
در ضمن آيا با خارج كردن آي سي تغذيه مشكل اتصال دو پايه a و b حل ميشه؟
البته بنده عرض كردم كه مواردي كه آب در خرابي اون ها نقش داره نبايد ريسك كنيم.

m.aminifar
27th August 2012, 14:47

سلام:شما باید بدونین مقاومتی که کنده شده چند کیلو اهم هست بعد یکی جایگزین کنین

sajadnasirpor
27th August 2012, 20:24
سلام دوستان آی سی پاور رو هم عوض کردم نشد پایه aو b اتصالی داره و چراغ چک نیومد با تشکر از اساتید محترم

shidasp
1st September 2012, 10:45
سلام اونجور كه تو شكل مشخصه اون جاي خالي مال خازنه نه مقاومت .سلامت باشيد

zabih3862
2nd January 2013, 04:51

سلام با دیاگ تست کنید ببینید کانکت میشه یا نه اگه نشد ایسی s2000تعویض کنید مشکلتون حل میشه .

Diagman2011
15th February 2013, 16:38
با سلام.دوستان در اکثر موارد که 5ولت اتصالمیکنه آیسی مرکزی میسوزه.

saeid_sr11
16th April 2013, 01:51
سلام دوستان بله داخل ایسیو آب رفته بود و بغل آی سی رگلاتور هم سولفاته زده بود زیر چسب و من هم پاکش کردم و فکر کنم یه مقاومتش کنده شده حالا اول باید آی سی رگلاتور رو تست کنمو تست کردم بین دو پایه aو b با اهمتر وقتی میزنم یه لحظه سوت میکشه اتصال میده
سلام دوست عزیز
مقاومته 3.5k هستش.