PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرانی رو به افزایش قطعات الکترونیک و آینده کاری تعمییر کاران صوتی تصویری

M.Salehi
27th August 2012, 16:15
با سلام
با این اوضاع و احوال گرانی های پی در پی قطعات الکترونیک نمیدونم آینده ما جماعت تعمییرکار چه خواهد شد ؟؟؟
یکی دوماه پیش مثلا ایسی STRS6707 رو میخریدیم 2500 یا 3000 امروز رفتم میگه 10000 تومن یجورم هست 3000 تومن ولی نمیدونم کار کنه یا نه ؟
هر روز که برای خرید قطعه میریم فروشنده یه فاکتور نشون میده میگه امروز گفتن فلان قدر بکشید رو قطعات با این اوضاع برای تعمییر یه تلوزیون معمولی ما چقدر میتونیم از مشتری بگیریم
خوب مجبور میشیم از دستمزد خودمون کم کنیم!!!

خلاصه من نمیدونم شما بگید آینده کاری ما چه خواهد شد ؟
کاری به گرانی های دیگه ندارم همین بحث شغل خودمون رو مطرح کردم واقعا نمیدونم چی بگم
بعضی از همکاران میگند به ما چه هر چی گرونتر بشه ما هم میکشیم روش از مشتری میگیریم
ولی خوب اینم درست در نمیاد بعضی وقتها اون دستگاه واقعا ارزش اینهمه خرج کردن رو نداره
خلاصه من دلواپسم که این تعمییر کارهای بیچاره مثل خودم چه خواهند کرد

اگه راه حل راه چاره پیشنهاد راه کار ................ و غیره دارید مطرح کنید تا استفاده کنیم

متشکرم

M_Repair
27th August 2012, 16:28
باسلام

واقعا با این وضع گرونی و قلابی بودن قطعات نمیدونم چی بگم چند تا اپتیک نو گرفتم زدم کار نکرده و در جواب گفتن این اپتیکا خرابی و گارانتی ندارن و از ما پس نمیگیرن هیچی به هیچی نمیدونم اخرش که چی بشه به طور مثال جناب صالحی یه STR گرفتن 10هزار چند از تعمیرش بگیره؟تازه اونم یک ایرادش از STR خواهد بود

ASHKAN-NO
27th August 2012, 16:58
با سلام
دوستان عزیز فقط قیمت قطعات نیست که بالا رفته قیمت خود تلویزیون یا دستگاههای الکترونیکی هم نصبت به بازار بالا میره.
مثلا قیمت تلویزیون دست دوم تو بازار بود 50000 تومان الان شده 70000 تومن
به نظر من زیاد توفیق نداره برای ما تعمیر کاران.
نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه.
با تشکر

pal-electronic
27th August 2012, 17:06
سلام
سختیش همین صدسال اول هست ! نگران نباشید ....
با توجه به گران شدن و نا مرغوب بودن قطعات کنونی بازار ، بهترین کار خرید دستگاه های اوراقی و استفاده از قطعات آن است !
موفق باشید

xwhoogleee
27th August 2012, 19:24
دوستان سلام و عرض ادب جونم براتون بگه در نقاط محروم و شهرستان ها خیلی ها تا الان هم از جیبشون رو کارا میذارند انگار باید جریمه تخصص رو بدیم و جایزه و تشویق برای وارد کننده های و دلال های بیرحم بازار الکترونیک که اگر خری در اصفهان سلفه کند بلنگو را در رشت گران میکنند رنگ رخساره نشان دهد از سر درون میگی نه یه نگاه به 5 سال پیش دلال ها و الانشون بکن یه نگاه هم به 5 سال پیش خودمون و الانمون تازه با عرض تاسف که تعمیر کار جماعت هوش هر کاری را داره ولی حیفش میاد این همه تجربه و تخصص رو دور بریزه ولی یه حقیقت خیلی ها بوسیدند رفتن کار دیگه الان خیلی راضی هستن بخاطر همین گرانی و توهون دادن ما از جیب جون خیلی ها وسایلشون خرابه بیخیال تعمیر میشند میرن نو میخرند درسته حیلی از قطعه ها از اوراقی در میاند ولی باید یه گاراز اوراقی داشته باشی ولی یه کار میاد که تمام گاراژت بدردت نمیخوره درسته تحریم و نمیدونم سختی واردات چه و چه داریم ولی بول میگیرندوگرنه تو جنگ بهتر از الان بود چون آقایان از ما بهترون هنوز ابوذری بودند ولی الان خرجشون زیاد شده و زبیری شدند گلو گشاد و آلوده فساد کسی هم نیست بگه بازار الکترونیک کی سرو صاحاب پیدا میکنه بازاری که تامین کننده تولید اولیه صنعت الکتونیک کشوره وانفسا:721120_biggrin:د ا

SONY 3D
27th August 2012, 21:43
سلام

قیمت دستگاه TNM2000 در عرض کمتر از 10 روز بیش از 65000 تومان افرایش پیدا کرده این هم قیمت جدید
امروز 310000 تومان

hamid_32
27th August 2012, 23:54
این یدک فروشان بی انصاف هم کم مقصر نیستندحالا قیمت سرشون را بخوره همین در عرض10روز 5تا ترانس های ولتاز عوض کردم3تارا برگشت دادمم من نمیدام این تاجر های بی انصاف چرا این جنس اشغال را می ارنند دو روز بیش ترانس را عوض کردم امروز برگشت اورد دیم اوتبوت خرابه عوص کردم دیدم ترانس دود میکنه یک سرمایه گذاری نشده تا یدکی توکشور خودمون تولید بشه یا لاقل کنترل کیفیت لوازم کنترل نمیشه تا جنس اشغال چینی وارد مملکت نشه این بول حرمتون باشه بول مملکت دود می شه