PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطاي ناك سنسور

irajmicro
28th August 2012, 12:39
با سلام امروز يك سمند تاكسي اومد پيشم دو گانه سوز ايسو بنزين زيمنس و ايسو گاز هم بنزين اول كه دستگاه زدم خطاي ناك وكنيستر داشت كه كنيستر نداشت چراغ چك هم خاموش بود بعد از پاك كردن خطا خطاي ماژول انژكتور زد چراغ چك هم روشن شد روي گاز هم نمي رفت دستگاه دياك را قطع كردم چراغ چك خاموش روي گاز هم رفت مشتري ميگفت هميشه خطاي ناك داره ماشين روي بنزين قدرت نداره روي گاز بهتره لطفا دوستان نظر بديد

حميد ذوالعلا
29th August 2012, 00:57
سلام
به احتمال زياد سرسيلندر كفتراشي شده.و يا ميل سوپاپ مشكل دارد.

pps2011
22nd October 2012, 20:21
سلام منم چنین مشکلی دارم فکرکنم از ای سی یو باشه چیکار میشه کرد

pps2011
22nd October 2012, 20:57
سلام گلستان عزیز از گرگان فقظ شماین میتونم باهاتون صحبت کنم اگه امکانش هست مرسی

pps2011
24th October 2012, 00:55
سلام دوستان کسی درمورد ماشینهای کازشوز دستی که برنامه فلش ان بخاطر قفل کردن سنسوراکسیزن بهم میخورد بجز خطاگیر یا رله یاهرچیز دیگه در ای سی یوهای زیمنس راه حلی هست کسی اظلاع دارد؟

mehdi-s@t
27th March 2013, 16:08
با سلام امروز يك سمند تاكسي اومد پيشم دو گانه سوز ايسو بنزين زيمنس و ايسو گاز هم بنزين اول كه دستگاه زدم خطاي ناك وكنيستر داشت كه كنيستر نداشت چراغ چك هم خاموش بود بعد از پاك كردن خطا خطاي ماژول انژكتور زد چراغ چك هم روشن شد روي گاز هم نمي رفت دستگاه دياك را قطع كردم چراغ چك خاموش روي گاز هم رفت مشتري ميگفت هميشه خطاي ناك داره ماشين روي بنزين قدرت نداره روي گاز بهتره لطفا دوستان نظر بديد

باسلام
پژوی خود من نیز مدام خطای ناک میداد و دقیقا رو بنزین کم جونتر از گاز بود. سرسیلندر ماشین رو باز کردم و دیدم اوضاع واشر خیلی خرابه. با تعویض واشر (البته از نوع اصلی که قرمز رنگ میباشد) و کف تراشی سرسیلندر مشکل حل شد.

آرتمن
30th September 2013, 15:27
سلام دوستان کسی درمورد ماشینهای کازشوز دستی که برنامه فلش ان بخاطر قفل کردن سنسوراکسیزن بهم میخورد بجز خطاگیر یا رله یاهرچیز دیگه در ای سی یوهای زیمنس راه حلی هست کسی اظلاع دارد؟

دوست عزیز در ECU های زیمنس تک سوز برای اینکار بعد از برنامه ریزی پایه 43 ای سی فلش از روی مدار جدا کرده که بعد از این کار هیچ موقعه برنامه فلش به هم نمی ریزد و نیازی به رله یا شبی ساز نیست در ضمن برای همیشه برنامه استپر نیز به هم نمی ریزد.
صدر صد تضمینی است .
فقط ایسو های تک سوز