PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک با تعویض فلت گوشی N96 صفحه کیبورد از کار میافتد

farhad_sat
29th August 2012, 01:44
با سلام بنده گوشی N96 دارم فلتش خراب شد . عوض کردم بعد صفحه کلید بعد از قفل شدن صفحه از کار میافتد بعد گوشی رو خاموش کنم بعد روشن کنم درست میشه باز هم صفحه کیبورد از کار میفتد . ممنون میشم کمک کنید . چند تا فلت عوض کردم جواب نداد . نمیدونم مشکل از چیه .

hosaini 2000
29th August 2012, 10:25
با سلام بنده گوشی N96 دارم فلتش خراب شد . عوض کردم بعد صفحه کلید بعد از قفل شدن صفحه از کار میافتد بعد گوشی رو خاموش کنم بعد روشن کنم درست میشه باز هم صفحه کیبورد از کار میفتد . ممنون میشم کمک کنید . چند تا فلت عوض کردم جواب نداد . نمیدونم مشکل از چیه .

سلام
1-آیا صفحه کلید بالا کار نمیکنه یا پایین یا هردو؟
2-آیا فلت اولی که روی گوشی بود آسیب دیدست یا اینکه ظاهر سالمی داره؟
3-گوشی سابقه آبخوردگی نداره؟
4-در زمانی که فلت قبلی سالم بود و مشکلی نداشتی گوشی هنگ نمیکرد یا اینکه کلیدها از کار بیفته؟
5-از فلت اصلی استفاده کردی؟
6-تعویض قاب کردی؟
7-گوشی رو بعد از نصب فلت در حالت نیمه باز تست کن یعنی قسمت بالا رو کاملاً سوار کن ولی قسمت برد اصلی رو داخل قاب نذار و تست کن..

لطفاً نتیجه را اعلام کنید..

*Padideh*
29th August 2012, 10:37

سنســـور آهنربای گوشی که زیر ال سی دی قــرار میگیره سر جاش هست یا نه ...؟!!!

hosaini 2000
29th August 2012, 17:26
سنســـور آهنربای گوشی که زیر ال سی دی قــرار میگیره سر جاش هست یا نه ...؟!!!

جناب مستر امید..
یک آهنربا در قسمت کشویی بالاست و یک به قول شما سنسور در روی برد اصلی
که اگه فوقش ایندو خراب یا معیوب باشن در هنگام بالا و پایین بردن عمل قفل و یا باز شدن صفحه کلید انجام نمیشه ولی یعید میدونم هنگ کنه..