PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اینترنت ADSL تا فاصله 6 کیلومتری

sienna
2nd September 2012, 22:34
سلام دوستان
کسی اطلاعات جامعی در مورد نانو استیشن ها و یا دستگاههای ارسال دیتا به فواصل دور داره به من کمک کنه .
فاصله منزل تا محل ADSL تقریبا 6 کیلومتر بدون مانع هست آیا با 2 دستگاه نانو استیشن یکی به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده میشه ADSL را از منزل دوستم تا منزل خودم انتقال بدم و از ADSL استفاده کنم؟
. آیا نیاز به تاعیدیه یا مجوز خاصی هست واسه نصب این دستگاه ؟
با سپاس

iraj_kh
3rd September 2012, 00:04
سلام دوستان
کسی اطلاعات جامعی در مورد نانو استیشن ها و یا دستگاههای ارسال دیتا به فواصل دور داره به من کمک کنه .
فاصله منزل تا محل ADSL تقریبا 6 کیلومتر بدون مانع هست آیا با 2 دستگاه نانو استیشن یکی به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده میشه ADSL را از منزل دوستم تا منزل خودم انتقال بدم و از ADSL استفاده کنم؟
. آیا نیاز به تاعیدیه یا مجوز خاصی هست واسه نصب این دستگاه ؟
با سپاس

درود

کار سختی هست ام شدنیست.شما باید یه پاور استیشن 5 تهیه نمایید.و دومی نانو باشه تا کاره نرو مادگی رو بکنه.شروط زیادی داره نباید اون مناطق که پوشش میخواین بدی حالا برد 6 کیلومتر که خیلی زیاد هست و روی برد دقیقش اطلاع ندارم اما حالت کلیش نباید اون منطقه WIFI ساپورت بشه چون تداخل میندازه و کلا سرعتو مختل میکنه.و ظرط دیگر این که بستگی داره اون شرکت طرف قرار داد ISP به شما بده و دبه در نیاره و قیمت نکشه روش.و برای این کار نیازی به مجوز خاصی نیست چون دستگاها بدون هیچ مشکلی به فروش میرسند.

sienna
3rd September 2012, 09:48
از بابت پاسخگويي متشكرم.
يه سوال آيا براي اين كار شركت ارائه دهنده ADSL يا ISP بايد در جريان اين كار باشه؟

iraj_kh
3rd September 2012, 14:13
از بابت پاسخگويي متشكرم.
يه سوال آيا براي اين كار شركت ارائه دهنده ADSL يا ISP بايد در جريان اين كار باشه؟

برای فهمیدن هیچ مشکلی نداره خیالتان تخت از این بابت.ولی مسلما باید باشه تا ISP اختصاصی برای ایجاد اکسس پوینت شما داده بشه که بتونید این اشتراک رو به وجود بیارید.

sienna
9th September 2012, 18:53
سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
من دو تا نانو استیشن ام 5 گرفتم میخواستم ADSL را از خونه دوستم انتقال بدم به خونه خودمون به فاصله تقریبا 5 کیلومتر . اگه دوستان نحوه کنفیگ کردن نانو ام 5 رو بلدن یه توضیح کامل در این خصوص بدهند . تازه کار هستم لطفا با عکس یا به صورت شمرده شمرده توضیح بدید. تشکر