PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک:علت همرنگ نشدن هالوژن های LED

asad12
4th September 2012, 17:12
با سلام خدمت دوستان!
تو بازار یه سری لامپهای LED هست که زیر ارگ آشپزخونه یا اطراف گل وسط پذیرایی رو تزیین میکنه بعضیشون سفید یا سرخ و یا سبز هستند،که با اینا مشکلی نداریم یه نمونه که چند رنگ میشه و با تایم خودش رنگ عوض میکنه و قانونا اگه چند تا از این مدل رو موازی ببندیم باید همراه هم تغییر رنگ بدن. حالا چرا این جوری نمیشن نمیدونم .آیا راه حلی هست که تغییر رنگ اونا رو همراه هم کنیم؟
(یه نمونشون هم همون ریسه لامپ های 1 واتی که بلوار ها و خیابونها رو باهش تزیین میکنن)

ASHKAN-NO
4th September 2012, 17:32
با سلام
دوست عزیز ریسه های که تو خیابون ها هست هر سری لامپ به یک
فلاشر متصل هست
ولی در مورد مشکل شما نمیشه کاری کرد
این نظر من بود باز هم منتظر نظر دوستان با شید
با تشکر

M.Salehi
4th September 2012, 17:53
با سلام خدمت دوستان عزیز
البته فکر کنم منظور دوستمون از ریسه تزئینی خیابون همونهایی هستند که شبیه لامپ معمولی و بصورت حبابی هستند ولی داخلشون از الیدی های هفت رنگ بکار رفته
خوب داخل الیدی های هفت رنگ از یک تراشه استفاده شده که الیدی هفت رنگ رو به ترتیب با سیگنالهای خودش روشن میکنه
اینکه بشه لامپهای هالوژن رو طوری استارت زد که بصورت همزمان رنگشون باهم یکی روشن بشه فکر نمیکنم چون رنگ روشن شدنش بستگی به تراشه داره که در لحظه استارت به کدوم پایه فرمان بده

و اما در مورد اون ریسه ها که فرمودید من خودم دو سه بار دیدم که تو یک ریسه یکی دوتاش از تایم خارج شده و با رنگ متفاوت روشن شده حالا چطور یک ریسه رو باهم هماهنگ میکنند خبر ندارم

موفق باشید

asad12
4th September 2012, 21:50
با سلام و تشکر خدمت دوستان!
جناب صالحی همینجوری که فرمودین هست حالا چرا از تایم خارج میشن و چه جوری میشه یه فرمان مشترک به یک ریسه داد که هماهنگ بشن یکی باید کمک کنه.البته بعضی فروشنده ها میگن باید همه ی لامپهای یک ریسه از یه کارتون و یه سری ساخت باشن ، باز من دوبار این مورد رو هم رعایت کردم ولی جواب نمیده ، و هر کدوم ساز خودش رو میزنه