PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فايل فلش suniya su-711

jeff53
7th September 2012, 23:09
سلام اگه ممكنه فايل فلش suniya su-711 را برام بگذاريد
عكس بردش هم براتون گذاشتم

ARIYA
8th September 2012, 02:27
درود
شماره فلش و سی پی یو را بنویسید

jeff53
8th September 2012, 14:14
با سلام
CPU:SPHE8203RQ
FLASH IC:EN25T80

jeff53
9th September 2012, 17:36
من اگه واقعا چيزي داشته باشم و بدونم كه به درد اين سايت ميخوره حتما تو سايت مطرح ميكنم چون ميدونم واقعا كسي بهش احتياج داره ولي ميبينم كه من يه سوال طرح كردم و باوجود اين همه كاربر يكي نيست جواب بده
اينجور مسايل ميشه ديگه آدم از همه چي زده ميشه و قيد خوبي ونيكي رو ميزنه

سلام و خسته نباشيد
دوست گرامي ما اينجا همه دست به دست هم ميديم كه گرهي از كار همديگه را گشوده باشيم و اگر اوني را كه شما نياز داريد را در اختيار داشته باشيم مطمين باشيد بدون معطلي در اختيارتان قرار خواهيم داد پس منتظر بمانيد تا دوستان هريك پيدا كردند برايتان ارائه نمايند

M.Salehi
9th September 2012, 18:01
من اگه واقعا چيزي داشته باشم و بدونم كه به درد اين سايت ميخوره حتما تو سايت مطرح ميكنم چون ميدونم واقعا كسي بهش احتياج داره ولي ميبينم كه من يه سوال طرح كردم و باوجود اين همه كاربر يكي نيست جواب بده
اينجور مسايل ميشه ديگه آدم از همه چي زده ميشه و قيد خوبي ونيكي رو ميزنه

سلام و خسته نباشيد
دوست گرامي ما اينجا همه دست به دست هم ميديم كه گرهي از كار همديگه را گشوده باشيم و اگر اوني را كه شما نياز داريد را در اختيار داشته باشيم مطمين باشيد بدون معطلي در اختيارتان قرار خواهيم داد پس منتظر بمانيد تا دوستان هريك پيدا كردند برايتان ارائه نمايند

با سلام دوست عزیز
مطمئن باشید اگه همکاران فایل مورد نظر شما رو داشته باشند حتما در انجمن قرار میدند
کمی صبر داشته باشید

ASHKAN-NO
9th September 2012, 18:06
با سلام
دوست عزیز مطمئن باشید که اگر فایل را کسی داشت در اولین فرصت
برای شما اپلود می کرد.
خود من الان دو روز هست دنبال همین فایل در خواستی شما هستم
اگه پیدا کنم حتما اپلود می کنم.
با تشکر