PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سیو کردن پسوردهای وارد شده در فایر فاکس

dariushm1370
10th September 2012, 12:30
با سلام خدمت دوستان
بنده یه مشکلی دارم که تو فایر فاکس وقتی مثلا پسورد سایت کیانست رو میزنم و به راحتی وارد میشم و مشکلی هم نیست ولی مثلا بعد 1-2 ساعت بعد دوبراه میزنم میبینم که میگه شما عضو نیستی و از من رمز و یوزر میخواد.میخوام بدونم مشکلی چجوری حل میشه.نسخه فایر فاکسم هم 13 هست.
با تشکر

M.Salehi
10th September 2012, 13:37
با سلام خدمت دوستان
بنده یه مشکلی دارم که تو فایر فاکس وقتی مثلا پسورد سایت کیانست رو میزنم و به راحتی وارد میشم و مشکلی هم نیست ولی مثلا بعد 1-2 ساعت بعد دوبراه میزنم میبینم که میگه شما عضو نیستی و از من رمز و یوزر میخواد.میخوام بدونم مشکلی چجوری حل میشه.نسخه فایر فاکسم هم 13 هست.
با تشکر

سلام
اقای داریوش عزیز تو مرورگر فایر فوکس یکبار از گزینه خود سایت تیک سیو رو بزنید و یکبار هم مرورگر از شما سیو پسورد رو میخواد اگه این دو مرحله انجام بشه دیگه لازم نیست پسورد رو بزنید تا اینکه آدرس سایت عوض بشه

dariushm1370
10th September 2012, 13:48
درسته جناب صالحی ولی هر دوی این کارها انجام شده و لی بازم مشکل پابرجاست.قبلا همچین مشکلی وجود نداشت.

M.Salehi
10th September 2012, 13:49
سلام مجدد
اقای داریوش عزیز در ضمن وارد آپشن فایر فوکس بشید و گزینه سیکوریتی رو انتخاب و مانند تصویر زیر ببینید تیک مربوط به سیو پسورد زده شده یا نه
59180

dariushm1370
10th September 2012, 13:59
جناب صالحی دقیقا همانند تصویری که شما دادین هستش

M.Salehi
10th September 2012, 14:05
جناب صالحی دقیقا همانند تصویری که شما دادین هستش

اقای داریوش عزیز
دیگه فکر نمیکنم گزینه یا تنظیمات دیگری برای ذخیره پسورد داشته باشیم!!
مرورگر بنده هم ورژن آپدیت شده یعنی ورژن 14 فایر فوکس هست که البته ربطی به ورژن ندارد

dariushm1370
10th September 2012, 14:10
ممنون از شما
پس ویندوز رو عوض میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم .
خیلی ممنون ازتون

colomb
11th September 2012, 19:06
با سلام خدمت دوستان
با تشکر
دوست عزیز آیا این مشکل با تمامی پسوردهای سایتهای دیگر هم هست یا فقط کیان ست؟
اگر مشکل عمومی است بخاطر برنامه های بهینه ساز ویندوز مثل ccleaner یا tuneup و... هست که ممکنه بشکلی زمان بندی شده باشند که مثلا بعد از خروج و ورود دوباره به مرورگر همه کوکی های مرورگر پاک بشن.میتونید این تنظیمات رو تغییر بدین.
موفق باشید