PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خودروی 206 جدید با دریچه گاز برقی موتور کپ میکند

TuneUp_Vahab
10th September 2012, 23:46
با سلام و خسته نباشید :

دوستان ، در خودروی 206 جدید با دریچه گاز برقی موتور آن کپ میکند .
بنده شنیدم که در نمایندگی ها ایسیو آن را دانلود میکنند .
آیا راه حلی به غیر از دانلود وجود دارد و آیا با دانلود مشکل حل میشود ؟
اگر دوستان در این مورد اطلاعی دارند بنده را راهنمایی فرمایند . ممنونم .

m.aminifar
11th September 2012, 01:25
با سلام و خسته نباشید :

سلام:ایراد کپ کردن اگر از برنامه ایسیو باشه فقط باید دانلود بشه و راه حل دیگه ای نداره

حميد ذوالعلا
11th September 2012, 01:56
با سلام و خسته نباشید :

سلام
90 درصد كپ كردن 206 جديد با دريچه گاز برقي ايراد نرم افزاري است كه با دانلود ورژن جديدمشكل برطرف ميشود.

farhad1904
11th September 2012, 08:52
با درود و ادب

جناب گلستان براي دانلود كردن مشكلي داري ؟

فرهاد - 21/06/91

TuneUp_Vahab
12th September 2012, 00:45
با درود و ادب

جناب گلستان براي دانلود كردن مشكلي داري ؟

فرهاد - 21/06/91

با سلام و تشكر از جواب دوستان .
آقا فرهاد اگه كمي در مورد دانلود توضيح دهيد ممنون ميشم . كه آيا فقط ايسيو دانلود شود يا كار خاص ديگري بايد انجام داد . ممنونم.

javadvelayati
12th September 2012, 19:30
باسلام:درکارمادانلودیعنی قطعات رابابرنامهecuسازگار کنیم.به طور مثال ورژنecuای که پایین است نمیتواند دستورات درستی به دریچه گازو سایر قطعات بدهد.از این رو ما ورژن جدید ان را دانلود کرده تا فرمانهایecuبه عملگرها را تصحیح کنیم وسازش وهماهنگی را بین انها بر قرار کنیم.موفق باشید.

tiba
12th September 2012, 23:26
دانلود اي سي يو از ver 1226 به ver 1229
آيا با دستگاه مهاد اين مشكل برطرف ميشه؟از همكاران كسي تست كرده؟

m.aminifar
13th September 2012, 01:01

سوالتون واضح تر توضیح بدین ؟

farhad1904
13th September 2012, 11:22
با درود و ادب

با عرض پوزش از تاخير در جواب دادن

جناب گلستان دوست عزيز ؟ طبق اطلاعيه پيوستي بايستي براي دانلود اقدام كني و بعد از دانلود دريچه ي گاز را براي اي سي يو تعريف كني . ( طريقه معرفي دريچه گاز در جزوه ي دانستنيهاي دريچه گاز كاملا توضيح داده شده - اين جزوه در سايت موجود است )

و غير از اين كار خاصي نداره - فقط نميدونم شما دستگاه pps دارين يا نه ؟ يه خط اينترنت پرسرعت هم ميخاد - البته وقتي ميخاد به سرور پژو وصل بشه يه رمز عبور ميخاد كه نميدونم دارين يا نه ؟

بازم سوالي داشتين من در خدمتم

موفق باشي - فرهاد - 23/06/91

TuneUp_Vahab
13th September 2012, 12:44
با سلام :

ممنون از جوابتون . بنده آيكو دارم پس با اين اوصاف امكان دانلود با آيكو نيست .
دوستان اگه اطلاعي در مورد دانلود با دستگاه همت زاده كه آيا ساپورت ميكنه يا نه ؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد . متشكرم .

farhad1904
13th September 2012, 18:58
با درود و ادب

منتظر جواب جناب مهندس همت زاده ؟

با سپاس - فرهاد - 23/06/91

m.aminifar
14th September 2012, 00:21
با سلام :

ممنون از جوابتون . بنده آيكو دارم پس با اين اوصاف امكان دانلود با آيكو نيست .
دوستان اگه اطلاعي در مورد دانلود با دستگاه همت زاده كه آيا ساپورت ميكنه يا نه ؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد . متشكرم .

سلام:اگر دستگاه ایکو برای جناب همت زاده هست امکان دانلود دارین در غیر این صورت خیر

tiba
14th September 2012, 10:50

با سلام
1-منظورم اينه كه در دانلود اي سي يو 7.4.5 ، ورژن از 1226 به 1229 تغيير پيدا ميكنه و مشكل حل ميشود. نكته اينكه حتما ورژن قبلي 1226 باشد.

2-آيا هيچ يك از همكاران با دستگاه مهاد، دانلود را روي 206 v9 براي كاهش سوخت و رفع كپ انجام تست كرده اند؟؟

alisara
8th November 2012, 16:07
باسلام:درکارمادانلودیعنی قطعات رابابرنامهecuسازگار کنیم.به طور مثال ورژنecuای که پایین است نمیتواند دستورات درستی به دریچه گازو سایر قطعات بدهد.از این رو ما ورژن جدید ان را دانلود کرده تا فرمانهایecuبه عملگرها را تصحیح کنیم وسازش وهماهنگی را بین انها بر قرار کنیم.موفق باشید.

با سام
من خودروی 206 صنودق دار v8 دارم مدل 86. تعمیرگاه مرکزی ایران خودرو بردو برای دانلود اینترنتی به خاطر رفع ایراد دریچه گاز. دانلو نشد گفتند که مدل 86 دانلو نمیشود. لطفا راهنماییم کنید.در صورت امکان اگه کسی را میشمناسید که اطلاعت بیشتر داشته باشد شماره تلفنش را برام بگذارید
با تشکر

mtco
8th November 2012, 20:20
دوست گرامی برای اینکار دستگاههای ایرانخودرو زیاد پیشرفته نیستند شما میتونید با مراجعه به مراکز تعمیر ایسیو البته با اطمینان از مهارت ایشان هر مدل ایسیو را که میخواهید دانلود کنید.در مورد نوع ورژن با تشخیص نوع عیب انجام میشود.

h_ecu
8th November 2012, 20:40
دوست گرامی برای اینکار دستگاههای ایرانخودرو زیاد پیشرفته نیستند شما میتونید با مراجعه به مراکز تعمیر ایسیو البته با اطمینان از مهارت ایشان هر مدل ایسیو را که میخواهید دانلود کنید.در مورد نوع ورژن با تشخیص نوع عیب انجام میشود.
سلام
به نظر گفتن این حرف زیاد خوب نیست ایرانخودرو بهترین دستگاهش pps است با pps میشه j34 را دانلود کرد .البته اگر ایسیو قبلا دانلود نشده باشه میشه دانلود کرد . با تشکر

alisara
10th November 2012, 10:11
با سلام
من 208 صندوق دار v8 مدل 86 دارم. برای دانلود اینترنتی رفتم تعمیرگاه مرکزی 1 ، گفتند چون مدل 86 است دانلود نمیشه.لطفا راهنمایی کنید.( IN منو موقع دانلود ایراد میگرفت و می گفت قابل شناسایی نیست.خودم این خطا رو خوندم.)لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.فالت THROTTL LIMIT /PROGRAM FAILURE دارم. مدتها بود که فقط چراغم روشن میشد و خود بخود خاموش میشد و هیچ مشکلی نداشتم ولی این اواخر در مسافرت ماشی همش کپ میکرد اینگار یکی ماشینو میگیره و ول میکنه که نهایتا دیگه گار نمیخورد باید روشن و خاموش میکردم که گاز بخره و بعد چند دقیقه دوباره همون مشکل پیش میومد. البته الان که دیاگ زدم و فالتها رو پاک کردم چند روزیه که هنوز مشکل نداره ولی میدونم دوباره تو مسافرت پیش خواهد اومد.یا حداقل داخل شهر چراغ روشن خواهد شد اگرچه کپ نکنه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

farhad1904
11th November 2012, 22:13
این همه کم لطفی به دستگاه های عیب یاب PPS و IKCO DIAG ایران خودرو بی انصافیست .

حميد ذوالعلا
12th November 2012, 01:10
این همه کم لطفی به دستگاه های عیب یاب PPS و IKCO DIAG ایران خودرو بی انصافیست .
سلام
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهري.

javadvelayati
12th November 2012, 12:49
باسلام:منم همچین مشکلی داشتم دریچه گاز رو کامل باز کردم و با تینر کاملا شستشو دادم. خطای دریچه رو پاک کردم.تا حالا پس از چند ماه مشکلی نداشته.موفق باشید