PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نداشتن تصویر لپ تاپ توشیبا مدل satellit m35x-s329

cifzs
24th September 2012, 02:32
سلام دوستان
یه لپ تاپ توشیبا مدل satellit m35x-s329 دارم که وقی روشن میشه صدای فنش میاد ولی اصلا تصویر نداره خروجی vga رو هم به مانیتور وصل کردم باز هم همینطوره.وقتی رم رو در اوردم بوق رم هم میزنه ولی با گذاشتن رم هیچ بوقی نمیزنه و تصویر نداره.فکر نکنم از ال سی دی باشه چون خروجی vga هم تصمیر نمیده

elyasengineer
1st March 2013, 22:15
من هم این مشکل رو در توشیبا ساتالایت A10-s1001 دارم تصویر در ال سی دی ندارم اما اگه کابل VGA رو به تلویزیون وصل کنم تصویر برای من ظاهر میشه.مشکلش کجاست؟

TuneUp_Vahab
1st March 2013, 22:44
سلام دوستان
یه لپ تاپ توشیبا مدل satellit m35x-s329 دارم که وقی روشن میشه صدای فنش میاد ولی اصلا تصویر نداره خروجی vga رو هم به مانیتور وصل کردم باز هم همینطوره.وقتی رم رو در اوردم بوق رم هم میزنه ولی با گذاشتن رم هیچ بوقی نمیزنه و تصویر نداره.فکر نکنم از ال سی دی باشه چون خروجی vga هم تصمیر نمیده

با سلام :

دوست عزيز ،‌ اگر در خروجي vga تصوير نداشته باشيد مشكل از lcd نميباشد بلكه قسمت vga مشكل دارد .

من هم این مشکل رو در توشیبا ساتالایت A10-s1001 دارم تصویر در ال سی دی ندارم اما اگه کابل VGA رو به تلویزیون وصل کنم تصویر برای من ظاهر میشه.مشکلش کجاست؟

با سلام :

دوست عزيز ، رابط بين lcd و main را بررسي نماييد .