PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نصب ویندوز لب تاب sony مدل pcg-71313l

mohammad1362
26th September 2012, 21:35
درود به همه من یک لب تاب sony pcg-71313lمدل
دارم اما ویندوز اصلی خودش رو ریکاوری نکردم.
و یندوز روش نصب کردم حالا باید چیکار کنم ایا ویندوز این مدب تو اینترنت گیر میاد
متاسفانه درایو ریکاوریش هم پاک شده.

TuneUp_Vahab
26th September 2012, 23:35
با سلام :

دوست عزيز، اكثر لپ تاپ ها با ويندوز اكتيو و اوريجينال ارائه ميشه و با نصب ويندوز غير از ويندوز اصلي نيز اكتيو ميشه و به عنوان اوريجينال شناسايي ميشه پس جاي نگراني نيست . جهت تست قانوني بودن ويندوز ، آن را به صورت دستي از طريق سرور مايكروسافت با استفاده از گزينه update windows اقدام نماييد . در صورت اكتيو بودن اجازه دانلود آپديت را خواهد داد .

mohammad1362
27th September 2012, 16:06
با سلام :

دوست عزيز، اكثر لپ تاپ ها با ويندوز اكتيو و اوريجينال ارائه ميشه و با نصب ويندوز غير از ويندوز اصلي نيز اكتيو ميشه و به عنوان اوريجينال شناسايي ميشه پس جاي نگراني نيست . جهت تست قانوني بودن ويندوز ، آن را به صورت دستي از طريق سرور مايكروسافت با استفاده از گزينه update windows اقدام نماييد . در صورت اكتيو بودن اجازه دانلود آپديت را خواهد داد .

مثلا من اگه ویندوزم رو از روی سیستم بزنم برا ابدیت و بعد از کامل شدن ابدیت.ویندوز ارو جینال میشه . و مثل ویندوز اولی خودش.
بعد حجم ابدبتش چقده . با سرعت اینترنت 56 کیلو بایت دانلود و اپلود میشه ابدیت کرد

TuneUp_Vahab
27th September 2012, 16:57
مثلا من اگه ویندوزم رو از روی سیستم بزنم برا ابدیت و بعد از کامل شدن ابدیت.ویندوز ارو جینال میشه . و مثل ویندوز اولی خودش.
بعد حجم ابدبتش چقده . با سرعت اینترنت 56 کیلو بایت دانلود و اپلود میشه ابدیت کرد

بله اين كار روي چندين لپ تاپ انجام گرفته و جواب مثبت بوده . حجم آپديتش نيز در هر با حدود 10 تا 20 مگ ميباشد . منظور از 56 كيلو چي هست ؟
با ADSL 128 نيز ميتوانيد دانلود نماييد حدود 12 تا 13 كيلو بر ثانيه .