PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن usb labtop acer

omid1431
30th September 2012, 13:03
نمیدونم اینجا جاش بود بگم یا نه ولی تو بحث لب تاب تازه اومدم یه لب تاب acer 4230 گرقتم مشکل usb داشت عوض کردم اما usb رو نمیشتاسه ویندوز هم عوض کردم همش میزنه نمیشناسه اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون

M.Salehi
30th September 2012, 13:29
نمیدونم اینجا جاش بود بگم یا نه ولی تو بحث لب تاب تازه اومدم یه لب تاب acer 4230 گرقتم مشکل usb داشت عوض کردم اما usb رو نمیشتاسه ویندوز هم عوض کردم همش میزنه نمیشناسه اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون

با سلام
دوست عزیز بعد از مشاهده پست شما منتقل میشه
آیا شما یه فلش دیگه رو تست کردید ؟ یا اینکه موس رو از درگاه یو اس بی شناسایی میکنه یا نه ؟

omid1431
30th September 2012, 13:33
بله تست زدم هیچ درگاهی رو نمیشناسه احتمال داره چیپ usb سوحته باشه ؟ نمیدونم چیپش کدوم که بحوام عوضش کتم کلی گشتم شماتیک این مدل رو پیدا نکردم

M.Salehi
30th September 2012, 13:42
بله تست زدم هیچ درگاهی رو نمیشناسه احتمال داره چیپ usb سوحته باشه ؟ نمیدونم چیپش کدوم که بحوام عوضش کتم کلی گشتم شماتیک این مدل رو پیدا نکردم

دوست عزیز
اگه قطعات دیگه مثل ماوس و رم یدر و فلشهای دیگه رو شناسایی نمیکنه احتمال خرابی چیپ هست
پست شما رو به محل مناسب انتقال میدم لینکشو براتون میفرستم تا پیگیری کنید
موفق باشید