PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وصل شدن مودم سیم کارتی با ویندوز 8

mostafa2010
3rd October 2012, 12:44
سلام

من اخرین نسخه ویندوز 8 رو از سایت آیان دانلود گرفتم ونصب کردم نسخه 32 بیت ولی مشکلی که دارم : یک مودم سیم کارتی دی لینک دارم روی ویندوز ها ایکس پی و 7 خوب بود وکار میکرد ولی الان که روی این ویندوزنصبش میکنم نصب میشه دکمه کانکت خاموشه ونمی تونم به اینترنت کانکت شم

مشکلم کجاست ؟

همچنین پروگ دی وی بی رو هم نصب کردم نت فریم وورک میخواد !!!

colomb
17th October 2012, 10:44
سلام

من اخرین نسخه ویندوز 8 رو از سایت آیان دانلود گرفتم ونصب کردم نسخه 32 بیت ولی مشکلی که دارم : یک مودم سیم کارتی دی لینک دارم روی ویندوز ها ایکس پی و 7 خوب بود وکار میکرد ولی الان که روی این ویندوزنصبش میکنم نصب میشه دکمه کانکت خاموشه ونمی تونم به اینترنت کانکت شم

مشکلم کجاست ؟

همچنین پروگ دی وی بی رو هم نصب کردم نت فریم وورک میخواد !!!

1- در مورد مودمهای edge (سیمکارتی) باید بگم که هنوز هیچکدام از این مودمها درایور سازگار با ویندوز 8 رو بیرون ندادن.فعلا باید منتظر بمانید.در کل اینترنت gprs فعلا در ویندوز 8 قابل استفاده نیست.

2- دوست عزیز net. فریم وورک بصورت پیش فرض در ویندوز 8 فعال نیست.ابتدا باید از طریق آموزشی که در تایپیک زیر گذاشتم net. فریم وورک رو در ویندوز 8 فعال کنید:

آموزش فعال کردن NET Framework 3.5. در ویندوز 8 به صورت آنلاین و آفلاین - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=254344#post254344)