PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به مشابه str-g5653 و str-g8654a را دارم

داوودی فر
3rd October 2012, 18:14
با سلام خدمت اساتید بزرگوار
نیاز به دو عدد (strg8654a - strg5653)دارم که تو بازار یافت نشد حالا می خواستم مشابه انها را بدونم چیه . از اساتید بزرگوار خواهشمندم در این مورد کمکم کنید .
چند تا (str) موجود دارم ایا می توانم جایگزین کنم . شماره انها (STR-W6554A - STR-G6653 ) با تشکر و تقدیم احترام
http://kiansat.kim/images/icons/2-2.gif

ARIYA
4th October 2012, 05:02
درود
همه شماره هایی که نوشته اید از لحاظ شکل پایه یکی هستند و ممکن است به جای هم کار کنند

داوودی فر
4th October 2012, 10:55
درود
همه شماره هایی که نوشته اید از لحاظ شکل پایه یکی هستند و ممکن است به جای هم کار کنند
با سلام و تشکر از استاد عزیز
از نظر ولتاژ و تحمل جریان نمی دونم کار می کنند یا نه . توی کتاب مشابهات و مشخصات قطعات نتونستم پیداشون کنم حالا ا گه اطلاعاتی ازشون دارید لطفا من را یاری کنید. دو دستگاه هستشون جلو دستم را گرفته اند .
ممنون و متشکرم

ARIYA
5th October 2012, 14:00
درود
در مورد دو شماره ای که درخواست داده اید اطلاعات خاصی منتشر نشده است . فقط
توانستم مشخصات پایه ها را ببینم که با دو شماره دیگر که نوشته بودید یکی است

.

داوودی فر
6th October 2012, 23:44
درود
در مورد دو شماره ای که درخواست داده اید اطلاعات خاصی منتشر نشده است . فقط
توانستم مشخصات پایه ها را ببینم که با دو شماره دیگر که نوشته بودید یکی است

.

با سلام خدمت استاد خسته نباشید

به جای strg8654a این STR-W6554A را زدم در عرض چند ثانیه هم نشد سوخت ولی لامپ جلوی دستگاه هم همون چند ثانیه روشن شد به احتمال زیاد جریان این str خیلی کم باشه چون با را اندازی افقی سوخت . با تشکر از استاد عزیز .

ARIYA
7th October 2012, 06:19
درود
با شماره جناب اسپیار تماس بگیرید . البته میتوانید شماره
STR-G6554A را تست کنید . با برق سری تست بفرمائید

داوودی فر
7th October 2012, 11:28
درود
با شماره جناب اسپیار تماس بگیرید . البته میتوانید شماره
STR-G6554A را تست کنید . با برق سری تست بفرمائید

با سلام خدمت استاد عزیز

یکی از دوستانم تو کرمانشاه دو قطعه را برام تهیه نموده دیگه صبر می کنم تا بیاره برام . دست شما درد نکنه باعث زحمت شدم . قطعات رو زدم نتیجه را اعلام می کنم . با تشکر و تقدیم احترام .