PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار لازم

hasank
4th October 2012, 03:19
سلام :
با توجه به اینکه کلیه فایلهایی که دارای آیکون زیر بوده و به کامپیوترم منتقل کرده ام فقط قادر به مشاهده محتوای آنها هستم ولی پرینت گرفتن از آنها ناممکن است.

و نظر به اینکه محتوای فایلها ، اوراقی است که خودم از طریق اسکنر و کامپیوتر دیگر خودم به این کامپیوتر منتقل کرده ام ( و لذا محدودیتی برای آنها منظور نکرده ام )

بنابمراتب آیا برای پرینت گرفتن از انها ، نیاز به نرم افزاری دارم؟
دراینصورت ، نرم افزار مربوطه و راهنمایی لازم مورد تمناست.

با سپاس و تقدیر از پاسخ شایسته اساتید محترم عالی
آیکون نمونه

hasank
4th October 2012, 15:58
با سلام و عرض ادب

ضمن پوزش ، درخصوص درخواست فوق بعرض میرسانم.

ازآنجاکه آپلود مستقیم و لذا ارسال فایل نمونه با آیکون مورد نظر میسر نگردید
بناگزیر از طریق فایل فشرده تقدیم کرده ام.

با سپاس و پوزش مجدد

iraj_kh
4th October 2012, 16:52
سلام :
با توجه به اینکه کلیه فایلهایی که دارای آیکون زیر بوده و به کامپیوترم منتقل کرده ام فقط قادر به مشاهده محتوای آنها هستم ولی پرینت گرفتن از آنها ناممکن است.

و نظر به اینکه محتوای فایلها ، اوراقی است که خودم از طریق اسکنر و کامپیوتر دیگر خودم به این کامپیوتر منتقل کرده ام ( و لذا محدودیتی برای آنها منظور نکرده ام )

آیکون نمونه

درود

ببینید بنده دقیقا منظور شما متوجه نشدم شما فایلی که قرار دادی EXE بود که عکسی از نمایه پاییزی درون خودش جای گرفته بود.آیا میخواهید این عکس را پرینت بگیرید یا منظورتان پرینت گرفتن آیکون هست.حالا از آیکون منظورتان کدامین آیکون ها؟

hasank
4th October 2012, 18:05
با سلام و تشکر
نمیخواهم از آیکون پرینت بگیرم بلکه میخواهم از محتوای فایل ها که در فایل نمونه تقدیمی عکس است پرینت بگیرم اما در کلیه فایلهایی که آیکون آنها مشابه آیکون نمونه تقدیمی است نه تنها نمیتوانم پرینت بگیرم بلکه اقدام به پرینت محتوای هر یک از آنها موجب اختلال کار کامپیوتر میشود

ضمنا چنین آیکونی معرف چه نوع فایلی است؟

با سپاس و تکریم از پاسخ و عنایت حضرتعالی

colomb
5th October 2012, 15:08
سلام :

آیکون نمونه
دوست عزیز موردی که آپلود کردید یکی از وال پیپرهای Presto wallpaper هست که بدون نیاز به هیچ نرم افزاری اجرا میشه و براحتی پرینت گرفته میشه.شاید ویندوزتان نرم افزارهای سیستمی مثل .net و java و.. نداشته باشه که این wallpaper توش اجرا نمیشه.اینهم یه عکس از wallpaper که شما آپلود کردید:

60410