PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقشه های EMS بوش از بکاپ سدری ایسیو 7.4.4 & 7.4.5 206

farhad1904
4th October 2012, 22:32
با درود و ادب

دوست عزیز ؟

نقشه های EMS بوش رو که از PPS و بکاپ سدری پرینت اسکرین گرفتم به پیوست میباشد .

امیدوارم مورد بهره برداری قرار بگیرد .

ضمنا ساژم و والئو رو هم دارم خواستین بگین تا آپلود کنم .

موفق باشید .

با سپاس - فرهاد - 5شنبه 13 مهر 1391

حميد ذوالعلا
5th October 2012, 02:22
سلام
ممنون فرهاد جان نقشه ها با كيفيت و با سليقه بود .اگر زحمتي نيست نقشه ساژم و والئو را هم جهت استفاده دوستان ارسال كنيد.
باتشكر

REZA KHODAEI
6th October 2012, 19:56
دوست عزیز فرهاد جان میشه از نقشه های 407 هم بزارین ممنون میشم چون این نقشه ها رو اکثر دوستان دارن شما که زحمتشو میکشن و pps شرکتی هم در اختیار دارین از یه چیزایی بکاپ بگیرین که هیچ ک س نداشته باشه

farhad1904
6th October 2012, 20:19
با درود و ادب

احتراما

حميد جان ؟ نقشه هاي والئو و ساژم و همچنين ارتباط شبكه ها هم به پيوست مي باشد . اميدوارم مورد بهره برداري دوستان قرار گيرد .

جناب خدايي نقشه هاي 407 هم به روي چشم - فقط بايد بهم فرصت بدين چون يه كم زمان بره . به محض اينكه تموم شد آپلودش ميكنم . امشب روش كار ميكنم .

موفق باشيد .

با سپاس - فرهاد - 15/07/91

farhad1904
23rd October 2012, 23:38
با عرض پوزش از جناب خدایی : بهشون قول داده بودم نقش های خودروی 407 رو از pps و برنامه بکاپ سدری دربیارم و آپلود کنم . متاسفانه pps نمایندگیمون ایراد پیدا کرده و فرستادیم تهران شرکت ایساکو ITA تعمیرش کنه . به محض اینکه درست شد آپلود میکنم .

با سپاس - فرهاد