PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن گوشی نوکیا n73

mani.s
8th October 2012, 13:25
با سلام:lay:
من یه گوشی نوکیا n73 دارم که به محض مکالمه و تماس بعد از 1تا 10 ثانیه مکالمه خاموش میشه وقتی روشن میکنم باطری فول هست و فکر نکنم مشکل باطری باشه کسی هست بدونه مشکل از چیه؟:720_dash1:

HrM.MOB!LE
9th October 2012, 00:10
من یه گوشی نوکیا n73 دارم که به محض مکالمه و تماس بعد از 1تا 10 ثانیه مکالمه خاموش میشه وقتی روشن میکنم باطری فول هست و فکر نکنم مشکل باطری باشه کسی هست بدونه مشکل از چیه؟:720_dash1:

باسلام
قطعات مربوط به مدار آنتن را چک نمایید
اکثرا مشکل از pf میباشد
باسپاس

aryatel
4th January 2013, 19:57
قبل از دست زدن به گوشی یه باطری تست کن .من بعید میدونم مشکل از مدار آنتن باشه .اول باطری بعد هم آی سی پاور اگر نشد برو سراغ مدار آنتن

germany
21st January 2013, 03:21
دوست عزیز اول با یه باطری و شارژر مطمئن چک کن.احتمال 80 درصد مشکل حل میشه.اگر نشد آی سی pa یا pf

kr@l k@mel
23rd January 2013, 23:34

دوست عزیز جناب HrM.MOB!LE (http://kiansat.kim/member.php?u=52650) خیلی دقیق راهنمایی کردند این ایراد فقط وفقط از PF میتونه باشه . چون ایسی PF در صورت خرابی از ولتاز زیادی استفاده میکنه که به همین دلیل موجب خاموشی میشه . اما اگه میخوایید بدونید باطریتون سالم هست میتونین رو موزیک تست کنین .اگه بعد چند دقیقه خاموش شد اره . باطریتون ایراد داره