PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در206 3E

pps2011
15th October 2012, 00:48
سلام دوستان امروز206 3Eواسه تعریف سویچ اومده بود که نتونستم با PPS کانکت شم بعد بی کدش کردم اماخطای ای سی یو 2.پیکربندی داد ماشین روشن شد اما دورموتورش از3بالاتر نمیرفت که قبلاتو مطالب دوستان خونده بودم که اگر ایسی درست نصب نشده باشداینطور میشود
ولی شیشه بالابرها کار نمیکنند.مالک خودرو میگفت که مکانیک بادستگاه پردازش خودرو باهاش کارایی کرده.به نظر دوستان چه ایرادی دارد.مرسی

حميد ذوالعلا
15th October 2012, 01:30
سلام دوستان امروز206 3Eواسه تعریف سویجاومده بود که نتونستم با PPS کانکتشمبعدبی کدش کردم اماخطای ای سی یو 2.پیکربندی داد ماشین روشن شد اما دورموتورش از3بالاتر نمیرفت که قبلاتو مطالب دوستان خونده بودم که اگر ایسی درست نصب نشده باشداینطور میشود
ولی شیشه بالابرها کار نمیکنند.مالک خودرو میگفت که مکانیک بادستگاه پردازش خودرو باهاش کارایی کرده.به نظر دوستان چه ایرادی دارد.مرسی
سلام
bsi دانلود و تعريف سوئيج سپس پيكربندي شود.

m.aminifar
15th October 2012, 01:56
سلام دوستان امروز206 3Eواسه تعریف سویچ اومده بود که نتونستم با PPS کانکت شم بعد بی کدش کردم اماخطای ای سی یو 2.پیکربندی داد ماشین روشن شد اما دورموتورش از3بالاتر نمیرفت که قبلاتو مطالب دوستان خونده بودم که اگر ایسی درست نصب نشده باشداینطور میشود

سلام:طبق فرمایش اقا حمید اول دانلود bsiکنید -2 تعویض bsi انجام بدین 3-پیکربندی 4- تعریف سویچ بعد از انجام این مراحل یک دامپ خام روی ایسی ایپرام ایسیو پروگرام کنید و ایسیو به خودرو معرفی کنید با انجام این کارها هم شیشه بالابرها و هم سیستم ایموبلایزر فعال میشه

pps2011
17th October 2012, 23:59
مرسی دوستان درست شد ممنون

m.aminifar
18th October 2012, 00:11
مرسی دوستان درست شد ممنون

دوست گرامی طریقه رفع ایراد توضیح دهید تا پست به نتیجه نهایی برسد

alihi53
18th October 2012, 09:40
از دوستان کسی فایل 3e یا 3f 206 خام را دارد که خودش امتحان کرده باشه فایلهای داخل سایت که جواب نمیده

mtco
18th October 2012, 10:42
خدمت شما صدرصد تست شده.