PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خاموش شدن لب تاپ dell5040

neda57
15th October 2012, 13:41
با سلام لب تاپ مدل5040 dell دارم مدتی وقتی روشنش میکنم یهو موسش هنگ میکنه بعد خاموش میشه بعد دوباره طول میکشه تا روشن بشه ویندوز وهاردشو چک کردم مشکل نداشت لطفا راهنمایی کنید

M.Salehi
15th October 2012, 13:52
با سلام لب تاپ مدل5040 dell دارم مدتی وقتی روشنش میکنم یهو موسش هنگ میکنه بعد خاموش میشه بعد دوباره طول میکشه تا روشن بشه ویندوز وهاردشو چک کردم مشکل نداشت لطفا راهنمایی کنید

با سلام
دوست عزیز شما لوازم جانبی همون ماوس و غیره رو کلا جدا کنید ببینید فرقی میکنه؟
در ضمن قبل از خاموش شدن پیغامی داده میشه یا نه؟

neda57
15th October 2012, 22:01
سلام وقتی روشن میکنم گاهی وقتها 40 دقیقه کار میکنه بعد خاموش میشه فنشو خاک گیری کردم هاردم مشکلی نداشت چک کردم مشکل همون خاموش شدنشه ممنون که کمک میکنید گاهی وقتها هم اصلا روشن نمیشه

ASHKAN-NO
15th October 2012, 23:00
سلام وقتی روشن میکنم گاهی وقتها 40 دقیقه کار میکنه بعد خاموش میشه فنشو خاک گیری کردم هاردم مشکلی نداشت چک کردم مشکل همون خاموش شدنشه ممنون که کمک میکنید گاهی وقتها هم اصلا روشن نمیشه
با سلام
دوست عزیز برای شروع پایه های باطری را هم روی باطری و
برد را بررسی کنید تا مشکلی نداشته باشد چون اگه در جای خود سفت نباشد دستگاه موقع تکان خوردن خاموش می شود
این مورد را بررسی کنید و نتیجه را اعلام کنید تا دوستان راهنمایی لازم را انجام دهند
موفق باشید.

Meisam-Alishahi
17th October 2012, 14:06

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز اگر هنوز مشكلتان رفع نشده اعلام بفرماييد تا راهنمايي هايي لازم انجام شود.

موفق باشيد