PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خش دار شدن صدای تلفن منزل هنگام استفاده از اینترنت adsl

دوریسان
21st October 2012, 11:40
سلام دوستان هر وقت مودم رو روشن میکنم واینترنت در سیستمم برقرار میشه صدای خش تندی میفته روی گوشیهای تلفن منزلمون به طوری که مثلا اگه کسی در اتاق دیگه بخواد یک شماره بگیره اونقد صدای خش زیاده که من مجبورم مودم رو خاموش کنم.ممنون اگه کمک کنین

Mostafa2007
21st October 2012, 13:40
سلام دوستان هر وقت مودم رو روشن میکنم واینترنت در سیستمم برقرار میشه صدای خش تندی میفته روی گوشیهای تلفن منزلمون به طوری که مثلا اگه کسی در اتاق دیگه بخواد یک شماره بگیره اونقد صدای خش زیاده که من مجبورم مودم رو خاموش کنم.ممنون اگه کمک کنین

سلام

در ابتدای ورودی لاین خود از spliter استفاده کنید و اگر باز هم اینگونه بود و اگه تلفن مجزا دارید میتوانید برای آن هم spliter بزارید.
دقت کنید که برای آن خطی که ADSL داری چنانچه تلفن نیز دارید، اسپیلیتر باید سر راه هر تلفن وجود داشته باشد.

چنانچه مشکل با اسپیلتر حل نشد موضوع را با مخابرات محل خودتان و یا شرکتی که اکانت از آن دریافت کرده اید در میان بگذارید. احتمال وجود مشکل از مخابرات هم هست!

مصطفی