PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد رفع مشکل مودم adsl

oommiidd62
23rd October 2012, 19:49
سلام

یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده

من مودمم شاتل مدل adsl wireless 920WM هست. خیلی خوب کار میکرد تا اینکه شرکت ارائه دهنده سروریسم رو عوض کردم الان که می خوام مودم رو کانفیگ کنم یوزر و پسورد و وارد میکنم و وارد میشه. اما روی هر چیزی که کلیک کنم باز برمیگرده به صفحه یوزر و پسورد وقتی دوباره یوزر و پسورد و وارد میکنم باز از اول همه این اتفاقات میفته به تکرار انجام دادم و روی 3 تا ویندوز مختلف هم تست کردم اما بازم نشد.

mehdiek
23rd October 2012, 21:14
سلام

من مودمم شاتل مدل adsl wireless 920WM هست. خیلی خوب کار میکرد تا اینکه شرکت ارائه دهنده سروریسم رو عوض کردم الان که می خوام مودم رو کانفیگ کنم یوزر و پسورد و وارد میکنم و وارد میشه. اما روی هر چیزی که کلیک کنم باز برمیگرده به صفحه یوزر و پسورد وقتی دوباره یوزر و پسورد و وارد میکنم باز از اول همه این اتفاقات میفته به تکرار انجام دادم و روی 3 تا ویندوز مختلف هم تست کردم اما بازم نشد.

سلام

یه بار مودمو ریست کن

f_movin
28th October 2012, 16:06
سلام

اتفاقا" منم همین مشکل رو دارم تا حالا بیش از 50 بار ریست کردم ولی فرقی نکرده.؟

ARIYA
29th October 2012, 05:56
درود
لطفا عکس واضحی از صفحه تنظیمات و گزینه ها موجود مودم قرار دهید

dastanak
1st February 2013, 00:08
نمیدونم تاریخ این پست مال کی هست ولی این مشکل به خاطر کانفیگ دی اس لم شرکت سرویس دهنده شماست
که شبکه رو روی بریج ست کرده و شما وقتی ادرس کنترل پنل مودم رو میزنی جای وارد شدن به کنترل پنل مودم خودتون وارد کنترل پنل مودم چندین نفر میخواد بشه
برای همین اینجوری میشه
وقتی میخواید مودم رو کانفیگ کنین تلفن رو وصل نکنین
اگه حل نشد فریمورد مودم رو اپدیت کنین مشکل حل میشه
به همین سادگی به همین خوشمگزی