PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری / یک سوال در خصوص نصب ویندوز

mostafa2010
23rd October 2012, 20:07
سلام - وقت بخیر

2 سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین .

1- اگر روی یک سیستم 2 تا ویندوز نصب باشه ( مثلا ویندوز 7 و ایکس پی ) در دراو c یا دو درایو مختلف باشن چه جوری میشه یکی رو پاک کرد بون نیاز به فرمت کردن ونصب ویندوز جدید؟؟؟

2- من یک آدرس جی میل دارم ، اگه خاطرتون باشه چند وقت پیش سرویس گوگل به همه کاربراش اخطار داد که به خاطر مسائل امنیتی رمزهای خود را تغییر دهید منم همین کاررو کردم ولی الان رمزمو یادم نیست هر چی رمزهای مختلفمو میزنم وارد نمیشه
چه جوری می تونم رمزمو بازیابی کنم ؟؟؟؟

ممنون

M.Salehi
24th October 2012, 14:05
سلام - وقت بخیر

2 سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم راهنمایی کنین .

1- اگر روی یک سیستم 2 تا ویندوز نصب باشه ( مثلا ویندوز 7 و ایکس پی ) در دراو c یا دو درایو مختلف باشن چه جوری میشه یکی رو پاک کرد بون نیاز به فرمت کردن ونصب ویندوز جدید؟؟؟

2- من یک آدرس جی میل دارم ، اگه خاطرتون باشه چند وقت پیش سرویس گوگل به همه کاربراش اخطار داد که به خاطر مسائل امنیتی رمزهای خود را تغییر دهید منم همین کاررو کردم ولی الان رمزمو یادم نیست هر چی رمزهای مختلفمو میزنم وارد نمیشه
چه جوری می تونم رمزمو بازیابی کنم ؟؟؟؟

ممنون

سلام اقا مصطفی عزیز
در مورد سوال اول شما باید بگم در نصب دو سیستم عامل مثال یکی ایکس پی و یکی سون اول باید ویندوز ایکس پی نصب بشه بعدا سون
الان اگه شما بخواهید ویندوز سون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید این امکان هست میتونید درایو D که ویندوز سون روش نصب شده رو که اکثرا اینجور هست فرمت کنید و دوباره نصب کنید

ولی نمیتونید ویندوز ایکس پی رو حذف کنید چون ویندوز ایکس پی روی درایو C نصب شده و با فرمت اون هردو ویندوز از دست خواهد رفت
در مورد سوال دوم شما
اگه به قسمت بازیابی پسورد در همون صحفه ورود برید از شما سوالاتی پرسیده خواهد شد و در صورت پاسخ صحیح پسورد شما رو اعلام خواهند کرد
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم راهش همینه

موفق باشید

mostafa2010
10th November 2012, 15:03
من با همین وضعیت میخوام ویندوز سون رو پاک کنم ایکس پس رو بذارم چکار کنم ؟؟ نمیخوام دوباره ویندوزی نصب کنم

مرسی

M.Salehi
10th November 2012, 16:33
من با همین وضعیت میخوام ویندوز سون رو پاک کنم ایکس پس رو بذارم چکار کنم ؟؟ نمیخوام دوباره ویندوزی نصب کنم

مرسی

سلام اقا مصطفی
سوالتون واضح نیست ولی من فرض رو بر این میگیرم که شما میخواهید سون رو حذف کنید و فقط ایکس پی رو سیستم باشه
اگه ویندوز ایکس پی شما روی درایو C و ویندوز سون روی درایو D
شما با ایکس پی سیستم رو بالا بیارید سپس درایوی که ویندوز روش نصب شده رو فرمت کنید
منتهی در این صورت اگه نخواهید دوباره سون نصب کنید در منوی انتخاب ویندوز در صحفه داس نام ویندوز سون باقی خواهد ماند

موفق باشید

mostafa2010
11th November 2012, 15:54
سلام اقا مصطفی
سوالتون واضح نیست ولی من فرض رو بر این میگیرم که شما میخواهید سون رو حذف کنید و فقط ایکس پی رو سیستم باشه
اگه ویندوز ایکس پی شما روی درایو C و ویندوز سون روی درایو D
شما با ایکس پی سیستم رو بالا بیارید سپس درایوی که ویندوز روش نصب شده رو فرمت کنید
منتهی در این صورت اگه نخواهید دوباره سون نصب کنید در منوی انتخاب ویندوز در صحفه داس نام ویندوز سون باقی خواهد ماند

موفق باشید

ممنون منظورم همین بود

من الان ویندوز ایکس پی دردرایو c دارم و ویندوز 8 رو در d ، تنظیمات اون صفحه داس که باید نوع ویندوزو انتخاب کنم کجاست ؟؟؟ سریع رد میشه ومیاد بالابا ویندوز 8

ممنون

mohsen xdsr
28th September 2013, 01:05
سلام
دوستان لطفا روش نصب ویندوز رو (از ابتدا)به صورت روان و ساده توضیح دهید.

mohsen xdsr
28th September 2013, 22:29
سلام
دوستان لطفا روش نصب ویندوز رو (از ابتدا)به صورت روان و ساده توضیح دهید.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

M.Salehi
28th September 2013, 23:45
سلام دوست عزیز

یک جزوه بصورت فایل pdf برای نصب ویندوز ایکس پی و یک لینک برای آموزش نصب ویندوز سون میزارم

آموزش نصب ویندوز سون (http://forum.learninweb.com/showthread.php?tid=8)