PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : pci نصب گرافیک را باید از چه فروشگاهی تهیه نمایم

داوودی فر
26th October 2012, 22:19
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
نمی دونم جای درستی پست زدم یا نه اگر که نه به بزرگواری خودتون ببخشید
من سه عدد مادر برد دارم که PCI نصب گرافیکشون مشکل داره و باید تعوض شوند حالا موندم کجا تهیه کنم ازنوع دسته دوم چند تا برداشتم اما متاسفانه در هنگام برداشتن مشکل می اورند حالا از شما اساتید بزرگوار اگر کسی می تونه مرا رهنمایی کنه که بتونم چند تا شون خریداری کنم ممنون و متشکر می شوم در ضمن تصویری از دو نوع PCI را که نیاز دارم را پیوست می کنم .با تشکر و تقدیم احترام .

.

داوودی فر
27th October 2012, 10:53
[QUOTE=4121355;257359][COLOR="Blue"][SIZE="4"]با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
من سه عدد مادر برد دارم که PCI نصب گرافیکشون مشکل داره و باید تعوض شوند حالا موندم کجا تهیه کنم ازنوع دسته دوم چند تا برداشتم اما متاسفانه در هنگام برداشتن مشکل می اورند حالا از شما اساتید بزرگوار اگر کسی می تونه مرا رهنمایی کنه که بتونم چند تا شون خریداری کنم ممنون و متشکر می شوم در ضمن تصویری از دو نوع PCI را که نیاز دارم را پیوست می کنم .با تشکر و تقدیم احترام .

M.Salehi
27th October 2012, 11:41

.

سلام
دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این نوع قطعات رو فقط باید از روی اوراقی تهیه کنید
و توبازار یافت نمیشه بازم اگه از سایر همکاران جایی رو سراغ دارند نمیدونم

موفق باشید

داوودی فر
27th October 2012, 16:59
سلام
دوست عزیز تا اونجایی که بنده اطلاع دارم این نوع قطعات رو فقط باید از روی اوراقی تهیه کنید
و توبازار یافت نمیشه بازم اگه از سایر همکاران جایی رو سراغ دارند نمیدونم

موفق باشید

سلام و خسته نباشید جناب استاد عزیز
ممنون از همکاری شما . من که هر کاری می کنم سالم از روی مدار جدا نمی شوند اگر برای جدا سازی سالم این نوع قطعات راهی سراغ دارید ممنون می شوم آموزش ان را به من بدهید پیشاپیش از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

M.Salehi
27th October 2012, 17:31
سلام و خسته نباشید جناب استاد عزیز
ممنون از همکاری شما . من که هر کاری می کنم سالم از روی مدار جدا نمی شوند اگر برای جدا سازی سالم این نوع قطعات راهی سراغ دارید ممنون می شوم آموزش ان را به من بدهید پیشاپیش از همکاری شما بزرگواران کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

سلام مجدد
دوست عزیز بنده خودم تعویض نکردم ولی خوب چون تعداد پینها زیاد و روی فیبر دو طرفه سوار شده قطعه نیز جنس پلاستیکی داره تعویض اون خیلی مشکل خواهد بود
منتظر نظر دوستان بمانید

موفق باشید

TuneUp_Vahab
27th October 2012, 20:04
با سلام :

دوست عزيز ،‌ جهت خارج كردن اين نوع سوكت ها چند راه وجود دارد .
1- از هيتر با هيت بالا و اير كم استفاده كنيد و پايه ها را تك به تك در حاليكه قلع ذوب شده با استفاده از قلع كش از قلع جدا نماييد .
2- با استفاده از هويه با وات بالاتر و سيم مسي به هم بافته شده مخصوص قلع كشي .
3- با استفاده از هويه و قلع كش ، در اين خصوص ابتدا پايه ها را شارژ لحيم نموده و هر پايه اي را كه خواستيد آزاد كنيد كمي به روغن لحيم آغشته كرده و بعد از ذوب كردن با قلع كش بكشيد .
در پايان اگر بعضي از پايه ها از قلع جدا نشدند با استفاده از هيتر با اير و هيت بالا سوكت را جدا نماييد .

Meisam-Alishahi
28th October 2012, 13:14

.

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بنده قبلا از يك شركتي تو تهران تهيه ميكردم اما متاسفانه جنسش اصلا خوب نبود فقط كافي بود كه بعد از نصب ، چند بار كارت گرافيك را در آورده و جا بزنيد همه فنر هاي داخل اسلت به علت نامرغوب بودن ، خاصيت فنري خود را از دست داده و به عقب كشيده ميشوند در نتيجه همه پايه هاي داخل اسلت با پايه هاي گرافيك فيكس نمي شدند و بعد هم عدم تصوير ، در صورت تمايل به خريد با كلينيك خانه سخت افزار نكا تماس حاصل فرماييد تا اسلت هاي باز شده و سالم از مادريرد هاي استوك (( ما هم از همين اسلت ها استفاده ميكنيم )) را براي شما ارسال نماييم.

موفق باشيد

داوودی فر
14th November 2012, 18:42
هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز بنده قبلا از يك شركتي تو تهران تهيه ميكردم اما متاسفانه جنسش اصلا خوب نبود فقط كافي بود كه بعد از نصب ، چند بار كارت گرافيك را در آورده و جا بزنيد همه فنر هاي داخل اسلت به علت نامرغوب بودن ، خاصيت فنري خود را از دست داده و به عقب كشيده ميشوند در نتيجه همه پايه هاي داخل اسلت با پايه هاي گرافيك فيكس نمي شدند و بعد هم عدم تصوير ، در صورت تمايل به خريد با كلينيك خانه سخت افزار نكا تماس حاصل فرماييد تا اسلت هاي باز شده و سالم از مادريرد هاي استوك (( ما هم از همين اسلت ها استفاده ميكنيم )) را براي شما ارسال نماييم.

موفق باشيد
سلام جناب استاد عالیشاهی خسته نباشید

دست شما درد نکنه اسلتها به دستم رسید ممنون و متشکر م لطف نمودید با تشکر و تقدیم احترام ..