PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال کوتا ژاک برق گرافیک

داوودی فر
7th November 2012, 23:41
با سلام وخسته نباشید خدمت اساتید عزیز

یک مادر برد دارم که وقتی کابل برق را تازه وصل می کنم و پور اون را فشارمی دهم یک لحظه فن ها تکونی می خورند و دیگه اصلا عکس العملی نداره با تست کردن مدار فهمیدم که ورودی ولتاژ 12ولت که برای گرافیک میبره در حد یک اهم می باشد که با جدا کردن این کابل فنهای کامپیوتر روشن می شود ولی تصویر ندارد . حالا از اساتید عزیز خواهشمندم که علت اتصال این ورودی تغذیه می تونه چه قسمتهایی باشه تصویر ژاک مربوطه را برای رساندن بهتر منظورم پیوست می کنم . پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم .با تشکر .داوودی فر

داوودی فر
8th November 2012, 12:52

یک مادر برد دارم که وقتی کابل برق را تازه وصل می کنم و پور اون را فشارمی دهم یک لحظه فن ها تکونی می خورند و دیگه اصلا عکس العملی نداره با تست کردن مدار فهمیدم که ورودی ولتاژ 12ولت که برای گرافیک میبره در حد یک اهم می باشد که با جدا کردن این کابل فنهای کامپیوتر روشن می شود ولی تصویر ندارد . حالا از اساتید عزیز خواهشمندم که علت اتصال این ورودی تغذیه می تونه چه قسمتهایی باشه تصویر ژاک مربوطه را برای رساندن بهتر منظورم پیوست می کنم . پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم .با تشکر .داوودی فر
سلام
اوردن این تایپیک به اخرین ارسالات

http://kiansat.kim/showthread.php?p=261640#post261640

داوودی فر
13th November 2012, 20:37

با سلام
بعد از ازمایش زیاد یک فکری به سرم زد که با دادن ولتاژ به ان ورودی که اتصاله قطعه معیوب گرم می شود همین طور هم شدکه با دادن ولتاژ 12ولت 4 امپر با یک ترانس متوجه شدم یکی از ترانزیستورهای کنار سی پی یو خیلی حرارت داره البته نه سی پی یو را رو مدار گذاشته بودم نه گرافیک نه رم که مشکل واسشون ایجاد نشه همان ترانزیستور که زیاد حرارت داشت را تعویض نمودم شکر خدا مشکل بر طرف شد .