PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صدای موتور جاروبرقی

oorooj
8th November 2012, 03:30
یه جاروبرقی ناسیونال قدیمی هست که پونزده سال پا به پای ما زندگی کرده و اخ نگفته بود اما تازگیهیا یه صدای خِرخِر همراه با صدای معمولی موتور بیرون میاد که گوشو اذیت میکنه اما اصلا تو کارکردش فرقی نکرده و داره بازم مردونه کار میکنه در ضمن دو تا زغالش هم نگاه کردم کمتر از نصف داره لطفا یخورده راهنمایی کنین تا به اغوشه گرم خونواده مثل قدیما برگرده

ASHKAN-NO
8th November 2012, 03:48
یه جاروبرقی ناسیونال قدیمی هست که پونزده سال پا به پای ما زندگی کرده و اخ نگفته بود اما تازگیهیا یه صدای خِرخِر همراه با صدای معمولی موتور بیرون میاد که گوشو اذیت میکنه اما اصلا تو کارکردش فرقی نکرده و داره بازم مردونه کار میکنه در ضمن دو تا زغالش هم نگاه کردم کمتر از نصف داره لطفا یخورده راهنمایی کنین تا به اغوشه گرم خونواده مثل قدیما برگرده

با سلام
دوست عزیز لطفا از قرار دادن متن لینک دار مربوط به سایتهای دیگر خودداری کنید .
تا جایی که من اطلاع دارم این مشکل از
بوش های موتور می باشد که خراب شده و باعث میشه
صدا بده این نظر من بود شما باز هم منتظر راهنمایی
مدیر بخش باشید
موفق باشید

IRANIA
8th November 2012, 16:09
بررسی کنید موتور از نوع بوشی یا بلبرینگ
اگه بلبرینگ بود که خیلی راحت تعویض میشه
وضعیت ذغال ها هم حتما چک کنید به احتمال زیاد ضعیف شدن

h-honari
10th November 2012, 18:06
تا بدلیل بیتوجهی قهر نکرده بلبرینگها را تعویض کنید تا باعث سوختن ارمیچر وخرابی پروانه نشود

3245
11th June 2014, 00:16
همانطور که دوستان اشاره کردن باید بلبرینگ ها رو تعویض کنین. حتما مشکل حل میشه و همچنان در کنار شما باقی میمونه

ASALAK
11th June 2014, 00:36
دوست عزیز بعد از تعویص بلبرینگها حتما پروانه بادشکن رو هم خوب با اب گرم بشویید چراکه خاک چسبیده به پره های پروانه باعث لرزش موتور وخرابی مجدد بلبرینگها میشود . موفق باشید

h-honari
12th June 2014, 01:19
با سلام قطعا مشکل از بلبرینگهای موتور است وهر دو بلبرینگ باید سریعا تعویض شود ولطف بفرمائید قبل از ان با ان کار نکنید